​בניית גג רעפים מחיר

אפשרויות מחיר מגוונות בניית גג רעפים

 

אפשרויות הבניה כיום הפכו למגוונות ביותר, ועל כן גם מאפשרות טווח מחירים שונה מאד של בניה, אם נרצה בניה מעץ למשל, בניה שכיום הופכת להיות אופנתית וגם משלבת איכות, זה בוודאי יהיה זול יותר מבניה שמורכבת כולה מבטון או אבן. בניה הכוללת בידוד מסיבי יותר מקור, חום או רעשים תהיה יקרה יותר מאשר בניה סטנדרטית שאינה כוללת נושאים אלו. כך גם בבחירה של חיפויים לגגות או סביב המבנה, הסוגים השונים של אריחי גגות רעפים מאפשרים גם טווח מחירים שונה וכן דוגמאות שונות רבות. אולם בכל שלב אין להתפשר מבחינת המחיר על אמצעי בטיחות סטנדרטיים או אמצעי איטום שהם השיקול הראשוני והמשמעותי בבניית גג רעפים מחיר.

 

מחיר לבניית גג רעפים - הבניה מתחילה מן הראש

 

ראש הבית הוא בעל משמעויות רבות. הגג שמכסה על כל יושבי הבית יש לו אף משמעויות סימבוליות בכל מה שנקשר למושג בית, לכן לא נרצה שהראש יהיה פגום, כי אם הראש יהיה לקוי ופגום כידוע הכל יהיה מקולקל או הרוס. כאן אין מקום לפשרות ואין מקום לבחור חומרים זולים או את העלויות כדי לחסוך על חשבון איכות או בטיחות. לכן במקרים של בניית גג רעפים יש לבדוק כמה פרמטרים חשובים שאין להתפשר עליהם בשום שלב. למשל את נושא חומרי הבידוד עם הנחת הרעפים, כי כידוע הרעפים יתכן ואינם יכולים לבודד הרמטית כל חלק בגג, ואפילו במצב בו סנטימטר אחד חשוף בגג בגלל הדבקה לא הרמטית וסטנדרטית של הרעפים, וכך עלולה להיווצר נזילה חמורה שיכולה להתפתח ליצור נזקים גדולים יותר בכל הבית כולו.

 

המחיר של בניית גג רעפים – המקצועיות חשובה בכל שלב

 

חומרי הבידוד השונים בגגות הרעפים מאפשרים למבנה להתקיים ככל מבנה איכותי אחר. חומרים כמו בידוד עם אלומיניום או חומרי בידוד איכותיים אחרים יאטמו לחלוטין כל חדירה של מים למשל בימים גשומים מאד, כך לא יוצר מצב של חדירת נוזלים אפילו מועטה שעלולה ליצור עובש או ריקבון בכל חלקי הבית. מצבים אלו של איטום חלקי או לא מקצועי עלולים גם להיות מסוכנים מאד ולחלוטין לא בטוחים והם יצרו סביבת מגורים בלתי יציבה.  ההקפדה על כל שלב בבניה החל מתכנון השלד הבסיסי ועד להרכבת הגג צריכה להיות תחת עיניהם הפקוחות של אנשי מקצוע ואדריכלים מובילים בתחום הבניה. גגות רעפים יכולים להיבנות בצורה שונה ליצור אטימות מוחלטת שהיא גם לא מומלצת ממש, כיוון שאז לא נוצרים פתחי אוורור, ומצד שני ליצור אטימות שאינה פוגמת ביכולת לאוורר את הבית. תמיד עדיף יהיה להשתמש בחומרים איכותיים יותר גם אם הם יקרים ולא לבחור בחברה שתתן לכם מחיר זול אך עם סיכונים לנזקים מצטברים בעתיד שיעלו יקר מאד.

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
רעפים ועצים דוד צדקה
רעפים מחיר
בניית גגות רעפים