מה הם היתרונות של בניית גג רעפים?​

  1. יצירה של מקום מעל גבי התקרה של הדירה שלכם עבור בידוד תרמי אף מתחת לעומס של חום.
  2. הרגשה נינוחה בדירה שלכם בכל העונות של השנה.
  3. התמודדות עם שינויי טמפרטורה.
  4. חיסכון בעלויות עבור אנרגיה, חשמל או לחלופין עבור מזגן.​

בנוסף לכך, עליכם לתת את הדעה שלכם כי בשל כך כי ניתן לבנות גג רעפים ביחד אם חומרים אשר יונחו עבור הטבה של בידוד. המוצרים הללו טומנים בחובם כל מיני מאווררים של יניקה אשר הינם פעילים וגם פסיביים. השכבה של בידוד של נפח, גריל ספציפי עבור החדרה של אוויר אל תוך האזור של הגג שלכם ומן הסתם את רעפי האוויר עבור הוצאה של אוויר חם. במידה ומבצעים סינרגיה באופן מקצועי בין מאווררים של יניקה וכן בין אלמנטים של בידוד תרמי אשר מורכבים מצמר, אפשר לבודד את גג שלכם במידה הכי רבה אל מול גג של בטון.​

עשיית שימוש בעץ עבור קונסטרוקציה לגג רעפים​

במציאות של  היום מקובל לעשות שימוש בעץ, כדי לבנות גג רעפים בדירה פרטית. הכי פשוט לצרף גג רעפים בדירה חדשה אשר נבנה על מקום פנוי, אבל ניתן לבצע הלה אף כחלק משיפוץ של קומה עליונה בדירה אשר הנכם כבר דרים בה. יתרה מזאת, עשיית שימוש של עץ למען בניית גג רעפים הופכת את האחזקה להכי נינוחה ולהכי חסכונית, בשל כך כי אין דרישה בבנייה של מעקה, או בכיסוי למעלה עבור מניעה של כניסת רטיבות או כניסה של לחות.​

 

שוקלים בניית גג רעפים ושינויים לשדרוג הבית? אתם במקום הנכון!

 

עומדים בפני שיפוץ כולל לבית או בונים אותו מאפס? מפנטזים על שינוי ועיצוב מחדש של הבית כולו?

אם אתם ממש בתחילתה של בניית בית עבור המשפחה שלכם, אתם בוודאי מנסים לתכנן את השלבים ולתזמן את בעלי המקצוע על מנת להימנע מעיכובים. אחד האתגרים הגדולים במשימה זו הוא מציאת האנשים הנכונים ביותר לצרכים שלכם ועבור יכולותיכם הכלכליות והלוגיסטיות.

כיצד תמצאו את בתי העסק הנכונים לעבוד עמם?

ראשית, התנהלו ברשימות- החל מיעדים ותאריכים לסיום מטלות מסויימות, דרך חלוקה של סדרי עדיפויות לאלמנטים חשובים שלא תוכלו בלעדיהם (לדוגמא, סיום בניית גג רעפים לפני הנחת דשא בגינה) ואלמנטים פחות חשובים שבמידת הצורך ניתן לוותר עליהם, ועד ניהול תקציב שיושקע לטובת התהליך, הכולל חלוקה ברורה של כמה אנו מקדישים לכל דבר.

לאחר שכל תהליך הבנייה או השיפוץ פרוש באופן מסודר ומפורט לנגד עיננו, נוכל להפחית מהעומס, ואף ליהנות מהתהליך. 

בסיום שלב התכנון וההכנות, נתפנה לחלק המעשי, שיתחיל במציאת אנשי מקצוע ובתי עסק לעבוד עמם. על מנת שנוכל להתחיל, חשוב לוודא כי הקריטריונים שלנו ברורים לנו ולכל מי שלוקח חלק בפרוייקט, וגם מה מהקריטריונים חשוב לנו יותר או פחות, כלומר האם חשוב לנו בראש ובראשונה מחיר הוגן, עוד לפני מקצועיות וכדומה.

מומלץ להתחיל בחיפוש המלצות מאנשים עליהם אתם סומכים, וכך להבטיח יותר את שביעות הרצון שלכם מהתוצאה הסופית.

אצלנו תקבלו מענה לכל השאלות- מהקטנות ביותר ועד למהותיות ביותר, ועמנו תוכלו להתייעץ לגבי האופציות העומדות לרשותכם. למידע נוסף צרו עימנו קשר ונשמח לעזור.

 

ניסיון ארוך שנים עם בניית גגות רעפים ללקוחות מרוצים

 

רגע לפני שאתם מגיעים לקבל שירות מבית עסק כלשהו, אתם אולי מעט חוששים שמא התוצאה לא תהיה משביעת רצון. בין אם תחום ההתמחות שלו הוא בניית גג רעפים ובין אם טיפולים קוסמטיים- בכל מקרה, אתם אלה שנשארים עם התוצאה.

אם כך, מהי התכונה שתיטע בכם ביטחון שאכן הגעתם לאיש מקצוע טוב? רבים יאמרו שהניסיון הוא בין המאפיינים החשובים ביותר, שכן מישהו הנמצא בתחום שנים ארוכות לרוב ישפר וישדרג את שיטות העבודה ואיכות השירות, וכן יוכל להתמודד בקלות ובמקצועיות עם יותר לקוחות ודרישותיהם. 

אנחנו נאלצים להסכים. עם ניסיון של כמעט שישה עשורים בתחום הגגות, אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שאתם בידיים טובות ומקצועיות.

בניית גג רעפים

בניית גג רעפים

שעבור גג של דירה פרטית קיימת מטרה הכרחית, אשר נחלקת לשני סוגים – פונקציונלי ואף אסתטי. מן ההיבט האסתטי, לפעמים הגג הינו אשר קובע את החזות של הדירה שלכם וגם את השווי שלה מן התחום של נדל"ן. גג הינו אחד מן ההיבטים ההתחלתיים אשר בו מבחינים כאשר פוסעים בסמוך לדירה וגם השקעה בכך חשיבותה ניכרת אל מול כל ניני נכסים. יחד עם זאת, הגג בעל מטרה הכרחית בכל ההיבט של שמירה הודות תשתית והן של מניעה של כניסת רטיבות לבית שלכם. אחת מן השיטות הכי איכותיות עבור שדרוג של הדירה האישית שלכם, הינה לערוך פרוצדורה מאורגנת של בניית גג רעפים. הן במידה ועסקינן בשיפוץ של בית אשר בנמצא והן במידה ועסקינן בהקמה של דירה חדשה,  עלות גג רעפים היא השקעה הולמת עבור כל הזמנים. בנוסף לכך, בנייה של גג תיתן עבורכם לממש את כל הפנטזיות שלכם מן ההיבט של דיור מתחת לגג רעפים דקורטיבי.​

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
גג רעפים מחיר
רעפים מחיר
רעפים מחיר