גגות רעפים מחירים

כל מה שרציתם לדעת על גגות רעפים מחירים, סוגים והמלצות!

 

בין אם אתם בונים בית חדש, ובין אם החלטתם לערוך שינויים מהותיים בבית הנוכחי- ברגע שהחלטתם כי אתם מעוניינים בגג רעפים- נפתח בפניכם עולם ומלואו, ועליכם רק לבחור מה הכי מתאים לכם, לבית האידאלי עבורכם, וכן להעדפות העיצוביות שלכם. 

בכל נסיעה מחוץ לבית, במסגרתה אנו חולפים על פני אינספור רחובות ובתים- אנו נתקלים בסגנונות רבים ושונים של גגות. חלקם עשויים רעפים, חלקם גגות פאנל או איסכורית, כאשר לכל סוג וחומר ישנם יתרונות שונים, ועלינו לוודא כי הבחירה שלנו משקפת את מיקום הבית, את הציפיות שלנו בכל הנוגע למאפיינים השונים, וכן את העיצוב המתאים לנו.

המוכרים לנו ביותר, הם גגות העשויים חרס, אלה הם הרעפים כמובן. נוכל להבחין ברעפים על גגות מרבית הבתים, ולכך ישנן לא מעט סיבות. 

אז מהם יתרונות הרעפים על פני סוגי גגות אחרים?

ראשית- הם מעניקים לבית מראה כפרי, יוקרתי, ציורי ואסתטי. לא בכדי נמצא בציורי בתים רעפים בגווני אדום וכתום, המעניקים לתמונה חמימות נעימה. 

שנית, הם נוחים לתחזוקה, שכן בשל מבנה הגג העשוי רעפים רבים, ברגע שנגרם נזק לאחד הרעפים בעקבות מזג אוויר קיצוני לדוגמא, ניתן לטפל בתקלה על ידי החלפה של אותו רעף פגום, ללא צורך בתיקון והחלפה של הגג כולו כמו בגגות אחרים.

יתרון נוסף הוא אלמנט הבידוד. גגות העשויים רעפי חרס מעניקים בידוד נוסף לבית, ומכאן שהם חוסכים באנרגיה ומקטינים את הצורך במיזוג.

אז אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים על גגות רעפים מחירים ומידע על שיטות העבודה שלנו, צרו עימנו קשר, אנחנו כאן עבורכם.

 

מדוע עדיפים גגות מרעפים על פני גגות מחומרים אחרים?

 

אם ניקח את סוגי הגגות הפופולאריים הקיימים בשוק, ונשווה ביניהם, ניווכח כי רעפים הינם עדיפים ומומלצים על פני הגגות האחרים, וניתן לראות זאת על פי הקריטריונים הבאים:

א.מראה- בעוד שרעפים משווים לבית מראה חמים ונעים, חומרים כמו אלומיניום ופח מעניקים תחושה אפרורית יותר.

ב.בידוד- בניגוד לגגות העשויים פח (איסכורית), רעפים מעניקים בידוד נוסף ותורמים לחיסכון במיזוג.

ג. תחזוקה נוחה- אם נגרם נזק בחלק מסויים בגג הרעפים, ניתן להחליף את הרעפים הבודדים שניזוקו, ואין צורך להחליף לוחות שלמים כפי שנעשה בגגות אחרים.

אנו מזמינים אתכם לשמוע עוד על גגות רעפים מחירים, גוונים סגנונות אפשריים אצל המקצוענים שלנו.

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
גג רעפים מחיר
רעפים מחיר
רעפים מחיר