גגות רעפים מחיר

באם הנכם בונים דירה חדשה או שמשפצים דירה ישנה, הנכם עשויים להגיע להתלבטות בין אפשרויות הקירוי הרבות שקיימות כיום בשוק. גגות רעפים מחיר המהווים אחת מן האפשרויות הכי טרנדיות שתוכלו לשקול. חרף העובדה שהדבר כרוך בעלויות רבות יותר, גג רעפים הוכיח את עצמו כהשקעה פנטסטית. כמו שנהוג לומר – יש תמורה בעד האגרה – ובהמשך המאמר נדון בה.

 

העמידות הרבה של גגות רעפים להרבה שנים

 

זה מכבר הוכח כי גגות רעפים מספקים את הרקורד הטוב ביותר והארוך ביותר מן ההיבט של העמידות והביצועים. לעומת כל מיני אפשרויות קירוי אחרות, גגות רעפים מחיר לתכנון שמבטיח את האוורור הטוב ביותר, השלכת מים טבעית ועמידות טובה ביותר בפני אלמנטים של בלאי. בשל כך אפשר להשתמש בהם אף בתנאי מזג האוויר הכי קיצוניים. המשקל שלהם, הטכנולוגיה שמאחורי בנייתם הופכים אותם גם לאיתנים ואידיאליים לקירוי בכל מיני אזורים.

 

 

גגות רעפים מגיעים בכל מיני סגנונות, גוונים ודקורציות

ניתן למצוא כיום גגות רעפים במנעד רב של סגנונות, גוונים או דקורציות. באפשרותכם לבחור גגות רעפים בכל מיני גוונים בהירים, רב צבעוניים או להסתפק בגג רעפים שחור, בהתאם להעדפות שלכם. כמו כן, גגות רעפים יכולים להיות עגולים, שטוחים או גליים. קיימים אף סגנונות ועיצובים אשר משכפלים חומרי קירוי ישנים. תלוי בסוג סגנון הקירוי הנדרש, בכל עת באפשרותכם לקבל גגות רעפים מחיר בהתאמה אישית על פי הדרישות שלכם. האפשרויות בכל הנוגע לסגנון קירוי רעפים הן אינסופיות כמעט.

 

גגות רעפים, בכל צורת קירוי, עמידים לטווח הארוך

 

גגות רעפים מחמר, מבטון או מקרמיקה הינם חומרי קירוי נהדרים בעלי אורך חיים לטווח הארוך. אתם לא צריכים להחליף או לבצע התקנה שלהם אחרי זמן מועט. המון בניינים עשויים מגגות רעפים נשארים פונקציונליים, שלמים ויפים לאורך המון שנים. כמו כן, גגות רעפים דורשים מעט מאוד תחזוקה בתנאים רגילים. בנוסף לכך, התחזוקה מוגבלת לרוב לאוורור, הבזקי בליטה ומרזבים.

 

גגות רעפים מחיר

 

רעפים מבטון - קיימים כאלה אשר מיוצרים במדינת ישראל, עסקינן אודות רעפים שעשויים מבטון דחוס וצבועים בכל מיני צבעים בשיטה של צביעה בתנור. מעבר לצבע, הינם באים אף בסגנונות עיצוב שונים, כמו לדוגמה רעפים שטוחים או גליים. המחיר שלהם, לרבות התקנה הינו בין שלוש מאות לשלוש מאות וחמישים ₪ למטר רבוע.

רעפים מחרס  - מרבית רעפי החרס מגיעים בצבע אדום או בגווניו השונים. קיימים אף רעפי חרס פורטוגזיים, שהינם רעפים המותאמים לאקלים במדינת ישראל. המחיר שלהם, כולל התקנה נע בין שלוש מאות לבין שלוש מאות וחמישים ₪ למטר רבוע. 

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
רעפים ועצים דוד צדקה
רעפים מחיר
בניית גגות רעפים