​גגות רעפים

 

גגות רעפים 

 

חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ עוסקת ביבוא, שיווק והרכבת גגות רעפים כבר משנת 1959. עם זאת, עם השנים שכללנו את שיטת העבודה וכיום אנו מתמקדים בייבוא רעפי חרס מספרד 

 

הרעפים הספרדים מציבים רף גבוה במיוחד של בקרת איכות והם נחשבים מושלמים עבור האקלים בישראל. אנחנו מתחייבים להרכיב רעפים עמידים בפני שמש, גשם ורוחות ומסוגלים גם להשתמש ביתרונות שלהם כדי לעזור לכם לחסוך באנרגיה ובהוצאות.

 

למה להזמין גגות רעפים דרכנו?

 

רק עם חברה מוכרת ומנוסה כמו שלנו תוכלו להרכיב גגות רעפים בצורה מדויקת ולנצל את החלל מתחת לגג כדי לבנות חדר נוסף. אם זה לא מספיק, לרשותנו היצע רחב של אפשרויות ודגמי רעפים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם נציגי חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ ולתאם פגישת היכרות לא מחייבת. במסגרת הפגישה נציג בפניכם את האפשרויות, נראה לכם תמונות מפרויקטים קודמים ונעמוד לרשותכם עם תשובות מלאות לכל שאלה.

 

אנחנו משתמשים ברעפי חרס כי הם עמידים וחזקים יותר בהשוואה לבטון או פח. בחרס הצביעה נעשית עוד לפני השריפה בתנור, כך שאתם מרוויחים צבע אחיד שחודר עמוק לתוך הרעפים. בנוסף, בתור לקוחות של חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ יש לכם את הפריבילגיה לבחור צבע ספציפי לפי הטעם וסגנון העיצוב המועדף עליכם.

 

השילוב היחיד בין יופי, בידוד ואיטום

 

גם ברמה הפרקטית יש יתרונות שאותם ניתן להשיג רק עם גגות רעפים מבית דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ. ראשית, הרעפים שלנו מחמיאים לסגנון הבנייה הנפוץ בישראל והם מקנים מראה קלאסי גם לבתים ישנים. שנית, גגות רעפים מונעים בזבוז אנרגיה ויעילים גם בבידוד אקוסטי מפני רעשים. שלישית, ניתן להחליף באופן מקומי רעפים שבורים כדי לפתור בעיות של נזילות ואיטום.

 

צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ובואו לשמוע פרטים נוספים על סוגים שונים של גגות רעפים. הלקוחות שלנו מגיעים מכל רחבי הארץ ומקבלים התחייבות ליחס אישי מהרגע הראשון. בואו להצטרף למשפחת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ ושפרו את איכות החיים.

 

 

לבחור מתוך מגוון של דוגמאות

 

בעבר מקובל היה שגגות רעפים יהיו עשויים אך ורק מרעפים אדומים, מחומר מוכר ואחיד, אך כיום המגוון הרחב של הדוגמאות מאפשר גמישות בתקציב וגם בניה גמישה הרבה יותר עם גגות רעפים מרהיבים במיוחד ומחומרים שונים. ניתן כיום בנוסף לבחור ממגוון גדול יותר של דוגמאות או צבעים. בחירה פחות מקובלת היא גגות רעפים בצבע ירוק למשל, אך כיום גם צבעים חדשים נכנסים בהצלחה לתחום הבניה והעיצוב האדריכלי. רבים בוחרים כיום בצבע אחר ומקורי יותר לחיפוי גג הרעפים שלהם.

 

 לא להתפשר על האיכות

 

לכן יהיה מומלץ תמיד לבחור בחברה בה לא תתפשרו על האיכות, ותוכלו לקבל תמונה מקצועית מלאה על מגוון האפשרויות שעומדות לפניכם. ישנה גם חשיבות גדולה בבחירה באנשי המקצוע הטובים והמקצועיים ביותר, הבחירה הזו קריטית לנושאים כמו ספיגת קרינה שמגיעה מהשמש, היא יכולה להשפיע ישירות על איכות הרעפים, קרינה שלא חודרת אל תוך הבית ומחממת אותו בחודשי הקיץ יותר מדי, וזה משפיע על עבודת המזגנים בבית, יוצר חיסכון בחשמל או מפחית את מאמצי המזגן לקירור. באותה המידה גם הבידוד של גג הרעפים יהיה קריטי בחודשי החורף הקרים עם הימים הסוערים של גשמים, רוחות וסופות קשות. לא נרצה להיתקל בדליפה או ברטיבות, ניתן לשלב בגגות גם חלונות שיאטמו בצורה טובה יותר, ומצד שני יאפשרו אוורור טוב יותר של חלל הבית, ובייחוד אם נבנתה עליית גג, החלון יוכל להיות חלק מן הגג, הוא יאוורר את עליית הגג ומצד שני יצור בידוד טוב יותר בחורף. לא נוכל לתאר מצב בו בניית הגג לא מקצועית מספיק ולאחר כל גשם וטפטוף קל בחודשי החורף, הלקוח יתעסק במצב לא נעים למשל של חדירת מי גשמים לתוך הבית ולתקרות, או להבחין בתופעה של רטיבות על הקירות, אלו מצבים בלתי נעימים שיש להימנע מהם והם לא יקרו עם אנשי המקצוע הטובים.

 

לעיצוב מרשים בבניה הכפרית

 

השימוש ברעפים כידוע נפוץ בכל הקשור לבניה הכפרית, ביצירת סביבה הרמונית ואידיאלית גם אם זה נבנה בלב שכונה עירונית, זה משדר יוקרה וחופש, איכות חיים. בית פרטי נקשר תמיד לשקט ולטבע ולא להמולה של מכוניות, ורעש של צפצופים מהכבישים. העיצוב המרשים בבניה הכפרית הוא הרבה בזכות שילוב מרהיב ומלבב של גגות רעפים, והם אלו שנותנים למבנה את המראה הייחודי, המושך והפסטורלי שלו.

 

 

למידע נוסף ולקבלת הצעת מחיר התקשרו עכשיו 1800-314-314

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
גג רעפים מחיר
רעפים מחיר
רעפים מחיר