​גגות רעפים

 

גגות רעפים 

 

חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ עוסקת ביבוא, שיווק והרכבת גגות רעפים כבר משנת 1959. עם זאת, עם השנים שכללנו את שיטת העבודה וכיום אנו מתמקדים בייבוא רעפי חרס מספרד 

 

הרעפים הספרדים מציבים רף גבוה במיוחד של בקרת איכות והם נחשבים מושלמים עבור האקלים בישראל. אנחנו מתחייבים להרכיב רעפים עמידים בפני שמש, גשם ורוחות ומסוגלים גם להשתמש ביתרונות שלהם כדי לעזור לכם לחסוך באנרגיה ובהוצאות.

 

למה להזמין גגות רעפים דרכנו?

 

רק עם חברה מוכרת ומנוסה כמו שלנו תוכלו להרכיב גגות רעפים בצורה מדויקת ולנצל את החלל מתחת לגג כדי לבנות חדר נוסף. אם זה לא מספיק, לרשותנו היצע רחב של אפשרויות ודגמי רעפים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם נציגי חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ ולתאם פגישת היכרות לא מחייבת. במסגרת הפגישה נציג בפניכם את האפשרויות, נראה לכם תמונות מפרויקטים קודמים ונעמוד לרשותכם עם תשובות מלאות לכל שאלה.

 

אנחנו משתמשים ברעפי חרס כי הם עמידים וחזקים יותר בהשוואה לבטון או פח. בחרס הצביעה נעשית עוד לפני השריפה בתנור, כך שאתם מרוויחים צבע אחיד שחודר עמוק לתוך הרעפים. בנוסף, בתור לקוחות של חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ יש לכם את הפריבילגיה לבחור צבע ספציפי לפי הטעם וסגנון העיצוב המועדף עליכם.

 

השילוב היחיד בין יופי, בידוד ואיטום

 

גם ברמה הפרקטית יש יתרונות שאותם ניתן להשיג רק עם גגות רעפים מבית דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ. ראשית, הרעפים שלנו מחמיאים לסגנון הבנייה הנפוץ בישראל והם מקנים מראה קלאסי גם לבתים ישנים. שנית, גגות רעפים מונעים בזבוז אנרגיה ויעילים גם בבידוד אקוסטי מפני רעשים. שלישית, ניתן להחליף באופן מקומי רעפים שבורים כדי לפתור בעיות של נזילות ואיטום.

 

צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ובואו לשמוע פרטים נוספים על סוגים שונים של גג רעפים מחיר. הלקוחות שלנו מגיעים מכל רחבי הארץ ומקבלים התחייבות ליחס אישי מהרגע הראשון. בואו להצטרף למשפחת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ ושפרו את איכות החיים.

 

 

לבחור מתוך מגוון של דוגמאות

 

בעבר מקובל היה שגגות רעפים יהיו עשויים אך ורק מרעפים אדומים, מחומר מוכר ואחיד, אך כיום המגוון הרחב של הדוגמאות מאפשר גמישות בתקציב וגם בניה גמישה הרבה יותר עם גגות רעפים מרהיבים במיוחד ומחומרים שונים. ניתן כיום בנוסף לבחור ממגוון גדול יותר של דוגמאות או צבעים. בחירה פחות מקובלת היא גגות רעפים בצבע ירוק למשל, אך כיום גם צבעים חדשים נכנסים בהצלחה לתחום הבניה והעיצוב האדריכלי. רבים בוחרים כיום בצבע אחר ומקורי יותר לחיפוי גג הרעפים שלהם.

 

 לא להתפשר על האיכות

 

לכן יהיה מומלץ תמיד לבחור בחברה בה לא תתפשרו על האיכות, ותוכלו לקבל תמונה מקצועית מלאה על מגוון האפשרויות שעומדות לפניכם. ישנה גם חשיבות גדולה בבחירה באנשי המקצוע הטובים והמקצועיים ביותר, הבחירה הזו קריטית לנושאים כמו ספיגת קרינה שמגיעה מהשמש, היא יכולה להשפיע ישירות על איכות הרעפים, קרינה שלא חודרת אל תוך הבית ומחממת אותו בחודשי הקיץ יותר מדי, וזה משפיע על עבודת המזגנים בבית, יוצר חיסכון בחשמל או מפחית את מאמצי המזגן לקירור. באותה המידה גם הבידוד של גג הרעפים יהיה קריטי בחודשי החורף הקרים עם הימים הסוערים של גשמים, רוחות וסופות קשות. לא נרצה להיתקל בדליפה או ברטיבות, ניתן לשלב בגגות גם חלונות שיאטמו בצורה טובה יותר, ומצד שני יאפשרו אוורור טוב יותר של חלל הבית, ובייחוד אם נבנתה עליית גג, החלון יוכל להיות חלק מן הגג, הוא יאוורר את עליית הגג ומצד שני יצור בידוד טוב יותר בחורף. לא נוכל לתאר מצב בו בניית הגג לא מקצועית מספיק ולאחר כל גשם וטפטוף קל בחודשי החורף, הלקוח יתעסק במצב לא נעים למשל של חדירת מי גשמים לתוך הבית ולתקרות, או להבחין בתופעה של רטיבות על הקירות, אלו מצבים בלתי נעימים שיש להימנע מהם והם לא יקרו עם אנשי המקצוע הטובים.

 

לעיצוב מרשים בבניה הכפרית

 

השימוש ברעפים כידוע נפוץ בכל הקשור לבניה הכפרית, ביצירת סביבה הרמונית ואידיאלית גם אם זה נבנה בלב שכונה עירונית, זה משדר יוקרה וחופש, איכות חיים. בית פרטי נקשר תמיד לשקט ולטבע ולא להמולה של מכוניות, ורעש של צפצופים מהכבישים. העיצוב המרשים בבניה הכפרית הוא הרבה בזכות שילוב מרהיב ומלבב של גגות רעפים, והם אלו שנותנים למבנה את המראה הייחודי, המושך והפסטורלי שלו.

 

סוגי גגות רעפים
 

כאשר עסקינן הודות דירה עם גגות רעפים קיימת משמעות ספציפית לבעיית איטום, אשר עשויה להיגרם בשל משברים, נפילת רעפים ואף איטום לקוי בכללי. אמנם הבנייה הכי נפוצה במציאות העכשווית הינה של גגות שטוחים, אבל עדיין אפשר למצוא גגות רעפים במקום כפרי, במושב והן בקיבוץ. גג רעפים נבנה כבר מראשית שנות ההתיישבות היהודית כמענה בעל עלות נמוכה עבור חיפוי של מבנה וכן בכל מיני מצבים, על מנת לתת בידכם חלל של עוד חדר בתוך עליית הגג הנוצר מאופן הבנייה בשיפוע של הגגות. במרבית המדינות של העולם המפותח מקורים רוב בתי המגורים ברעפי חרס או בטון והרעף שמהווה אלמנט החיצוני ביותר במערכת הגג חשוף לפגעי חום וקור. בשל כך קיימת משמעות ספציפית לביצוע מיטבי של עבודת איטום . קיימים כל מיני סוגים של גגות רעפים, אשר האיטום שלהם נערך בכל מיני דרכים וגם עסקינן לרוב בפעולה שמחייבת מיומנות, ידע והן הכשרה מסוימת .

שיטות ואף חומרים לשם איטום גג רעפים

 

על מנת לבחור את הדרך וכן את החומרים הכי הולמים עבור איטום של גג רעפים שלכם, נדרש מכם לפנות לקבלן איטום מקצועי בעל ותק רב והן הכשרה הולמת, אשר יבוא לבחון את הגג וכן את בעיות האיטום וגם הינו עשוי להמליץ על המענה הכי מיטבי עבורכם הנכון. לעיל כמה דרכים לשם כך ואף חומרים שנמצאים בשוק עבור איטום של גגות רעפים  - 

 

דבק אקרילי עבור הדבקה של רעפים ואף עבור תיקון של סדק.

 

חומר איטום פולימרי לביצוע הלכה למעשה במריחה והן משמשים לאיטום וכן לציפוי גג רעפים.

 

 יריעה ביטומנית נצמדת לשימה מתחת לרעף וגם עבור תיקוני איטום מקומיים כג.

 

מערכת בידוד עבור גגות רעפים .

 

החלפת גג רעפים מחיר למטר

 

 

בעיות של יונים – בעת הבנייה מושמים אינסטרומנטים כמו למשל- רשת או לחלופין לוח, כדי למנוע כניסה של של יונים לחלל שנוצר בתוך גג הרעפים. באם ובבדיקה מתגלעים סימני יונים בגג, צריך לבחון מאיפה הן נכנסות ואף לדאוג לאיטום שוב של הפרצות.

 

בדיקת מערכת של ניקוז מי גשמים – צריף לוודא אקטיביות שפירה של המרזבים וזאת באמצעות החדרת מים לתוך המרזב או זריקת עצם כל שהוא בתוך המרזב ווידוא מעבר העצמים או המים בתוך המרזב. יש לוודא איסוף הזוהמה והן  הסיאוב מן הצינורות, כדי למנוע סתימה של המרזבים. צריך לערוך פעילויות אלה בטרם ראשית הממטרים ובכלל למנוע סתימות מלכתחילה.

 

 

למידע נוסף ולקבלת הצעת מחיר התקשרו עכשיו 1800-314-314

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
גג רעפים מחיר
רעפים מחיר
רעפים מחיר