גגות רעפים תמונות

גגות רעפים​

גגות רעפים

לבחור באיכות גבוהה


בקניית בית עם גגות רעפים חשוב יהיה לקבל יעוץ מקצוע מלא על מגוון האפשרויות שעומדות לפניכם. חשוב לבחור גם באיכות גבוהה בלבד של אנשי מקצוע טובים ואמינים ביותר, הבחירה הזו קריטית לנושאים כמו איכות הרעפים מול קרינת השמש, זה משפיע למשל על עבודת המזגנים בבית, יוצר חיסכון בחשמל או מפחית את מאמצי המזגן לקירור.

 

באותה המידה גם הבידוד של גג הרעפים יהיה קריטי לחודשי החורף הקרים עם הימים הסוערים של גשמים, רוחות וסופות קשות.

 

לא נרצה להיתקל בדליפה או ברטיבות, ניתן לשלב בגגות גם חלונות שיאטמו בצורה טובה יותר, ומצד שני יאפשרו אוורור טוב יותר של חלל הבית, ובייחוד אם נבנתה עליית גג, החלון יוכל להיות חלק מן הגג, הוא יאוורר את עליית הגג ומצד שני יצור בידוד טוב יותר בחורף.

 

כי הרי לא נוכל לתאר מצב בו בניית הגג לא מקצועית מספיק ולאחר כל גשם וטפטוף קל בחודשי החורף, הלקוח יתעסק במצב לא נעים למשל של חדירת מי גשמים לתוך הבית ולתקרות, או להבחין בתופעה של רטיבות על הקירות, אלו מצבים בלתי נעימים שיש להימנע מהם והם לא יקרו עם אנשי המקצוע הטובים. 


גג רעפים  עיצוב מרשים בבית הכפרי


שימוש בגג רעפים כידוע הוא פופולארי, אהוב ונפוץ אצל לקוחות רבים בכל הקשור לבניה הכפרית, ביצירת סביבה הרמונית ואידיאלית גם אם זה נבנה בלב שכונה עירונית, וזה משדר יוקרה וחופש.

 

בית פרטי נקשר תמיד לשקט ולטבע ולא להמולה של מכוניות. העיצוב המרשים בבניה הכפרית הוא הרבה בזכות שילוב מרהיב ומלבב של גגות רעפים מחירים, והם אלו שנותנים למבנה את המראה הייחודי, המושך והפסטורלי שלו.


גגות רעפים  מגוון רב של דוגמאות


אם בעבר היה מקובל שגגות רעפים עשויים רק מרעפים אדומים, כיום המגוון הרחב של הדוגמאות מאפשר גמישות בתקציב לגגות רעפים מרהיבים במיוחד ומחומרים שונים ומגוונים.

 

ניתן כיום בנוסף לבחור ממגוון גדול יותר של דוגמאות או צבעים בחיפוי. בחירה פחות מקובלת היא גגות רעפים בצבע ירוק למשל, אך כיום גם צבעים חדשים נכנסים בהצלחה לתחום הבניה.

 

רבים בוחרים כיום בצבע אחר ומקורי יותר לחיפוי גג הרעפים שלהם.

 

עליכם לדעת ואף להתמצא הודות המבנה של גגות רעפים

 

אף במידה והנכם רוצים בעשייה של גגות רעפים עבור מחסנים ואף במידה והנכם רוצים גג רעפים שאתם תתקינו במו ידכם רעף רוכב, הנכם אין ממש עשויים להטריד את עצמכם בעניין של היבט אופי ההתקנה והן המבנה של הגג.

 

במקביל לכך, משמעותי כי תבינו איפה הנכם עומדים עם העבודה שגגן עומד לערוך עבורכם. כמו כן, הפעולה של הגגן ראשיתה ביתור הדרישה שלכם וכן הבחירה שלכם בין גג רעפים גלוי וגם בין גג רעפים אשר אינו גלוי.

 

כל עוד תבחרו בגג רעפים חשוף, כי אז השלד שנבנה עשוי להיות יותר איתן וזה הינו הגורם שעלותו יותר רבה. כדאי לכם ביותר במצב כזה  לבחור בגג מן חומר הגלם עץ מלא.

 

באילו מצבים יש להחליף גגות רעפים קיימים בגגות רעפים חדשים למשעי?

 

כאשר הגגן עורך פעולות מן ההתחלה של בניית גגות רעפים, קיימים מצבים אשר בהם הבקשה הינה בפרט להמיר או לתקן גג רעפים נוכחי.

 

קיימים מצבים מסוימים בהם כדאי ביותר להחליף את גגות הרעפים, כאשר אף אותם ביכולתכם לאתר בעצמכם, כמו למשל – קודם כל – מצב חריג אשר בו הנכם רואים נזילה ניכרת ואף רטיבות בהגזמה.

 

במצב שכזה בדרך כלל לא מודיעים על איטום אשר בוצע באופן חובבני, כי אם על כשל מאוד ניכר – רעף שעבר זמנו.

במידה והתקינו בבית שלכם גג לפני יותר מעשור, כי אז מומלץ לכם לבחון במידה ועסקינן הודות בלאי של גג הרעפים.

 

כיצד מחליפים בדירה שלכם גגות רעפים הלכה למעשה?

 

הפעולה של החלפת גגות רעפים מסובכת ביותר אל מול בניית גגות יש מאין, בשל כך כי פה מחויב מן המציאות פעולה של פינוי הגגות הישנים ורק אחרי זה ביצוע הלכה למעשה של גג רעפים חדש.

 

בשל כך, באם תגיעו להחלטה כי החלפת גג רעפים מהווה את הפתרון האופטימלי בשבילכם, יש לתחום את המיזם בהתאם לשלבים להלן – קודם כל, צריך להתבצע פירוק של הרעף הקודם מן הגג שלכם, אחרי זה מפנים את כל הזבל אשר נאגר.

 

בשלב הבא, דואגים לערוך פעולות של יישור ואף חיזוק של הקונסטרוקציה, הדבר כדי לוודא שהנכם מבצעים הלכה למעשה של הגג החדש על תשתית איתנה.

קיימים מצבים אשר בהם תידרשו להחליף לאטה, באופן כזה שבאם ואומנם תיאלצו לבצע זאת – הדבר יתרחש כעת.

 

חלופה נוספת לפעולת שדרוג הינה עבודה של פחחות, אבל אף הינה נראית כאקסטרה רק במצבים מחויבים מן המציאות.

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
רעפים ועצים דוד צדקה
רעפים מחיר
בניית גגות רעפים