גגות רעפים​

לבחור באיכות גבוהה


בקניית בית עם גגות רעפים חשוב יהיה לקבל יעוץ מקצוע מלא על מגוון האפשרויות שעומדות לפניכם. חשוב לבחור גם באיכות גבוהה בלבד של אנשי מקצוע טובים ואמינים ביותר, הבחירה הזו קריטית לנושאים כמו איכות הרעפים מול קרינת השמש, זה משפיע למשל על עבודת המזגנים בבית, יוצר חיסכון בחשמל או מפחית את מאמצי המזגן לקירור. באותה המידה גם הבידוד של גג הרעפים יהיה קריטי לחודשי החורף הקרים עם הימים הסוערים של גשמים, רוחות וסופות קשות. לא נרצה להיתקל בדליפה או ברטיבות, ניתן לשלב בגגות גם חלונות שיאטמו בצורה טובה יותר, ומצד שני יאפשרו אוורור טוב יותר של חלל הבית, ובייחוד אם נבנתה עליית גג, החלון יוכל להיות חלק מן הגג, הוא יאוורר את עליית הגג ומצד שני יצור בידוד טוב יותר בחורף. כי הרי לא נוכל לתאר מצב בו בניית הגג לא מקצועית מספיק ולאחר כל גשם וטפטוף קל בחודשי החורף, הלקוח יתעסק במצב לא נעים למשל של חדירת מי גשמים לתוך הבית ולתקרות, או להבחין בתופעה של רטיבות על הקירות, אלו מצבים בלתי נעימים שיש להימנע מהם והם לא יקרו עם אנשי המקצוע הטובים. 


גג רעפים  עיצוב מרשים בבית הכפרי


שימוש בגג רעפים כידוע הוא פופולארי, אהוב ונפוץ אצל לקוחות רבים בכל הקשור לבניה הכפרית, ביצירת סביבה הרמונית ואידיאלית גם אם זה נבנה בלב שכונה עירונית, וזה משדר יוקרה וחופש. בית פרטי נקשר תמיד לשקט ולטבע ולא להמולה של מכוניות. העיצוב המרשים בבניה הכפרית הוא הרבה בזכות שילוב מרהיב ומלבב של גגות רעפים מחירים, והם אלו שנותנים למבנה את המראה הייחודי, המושך והפסטורלי שלו.


גגות רעפים  מגוון רב של דוגמאות


אם בעבר היה מקובל שגגות רעפים עשויים רק מרעפים אדומים, כיום המגוון הרחב של הדוגמאות מאפשר גמישות בתקציב לגגות רעפים מרהיבים במיוחד ומחומרים שונים ומגוונים. ניתן כיום בנוסף לבחור ממגוון גדול יותר של דוגמאות או צבעים בחיפוי. בחירה פחות מקובלת היא גגות רעפים בצבע ירוק למשל, אך כיום גם צבעים חדשים נכנסים בהצלחה לתחום הבניה. רבים בוחרים כיום בצבע אחר ומקורי יותר לחיפוי גג הרעפים שלהם.

גגות רעפים
גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
גג רעפים מחיר
רעפים מחיר
רעפים מחיר