גג רעפים

גג רעפים

מידע על גגות רעפים

 

 

חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ גאה להציב סטנדרט גבוה במיוחד בכל הנוגע לבניית גגות רעפים. איתנו כבר לא תצטרכו להתפשר על המראה של הגג או על עמידותו מפני בלאי, שחיקה ופגעי מזג אוויר.

 

אנחנו נרכז עבורכם את כל היתרונות תחת קורת גג אחת ונסביר לכם על הבדלים בין סוגים שונים של רעפים. מעבר לכך, נציגינו מחזיקים בניסיון של שנים רבות בהתאמת גגות רעפים לתקציב הספציפי של כל לקוח. לאורך השנים שירתנו אדריכלים, לקוחות פרטיים ובעלי מקצוע ואין סיבה שגם אתם לא תיהנו מהתוצאה.

 

חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ היא היבואנית הרשמית של רעפי החרס הטובים בעולם תוצרת ספרד. אנחנו מוכרים רעפים לכל הארץ כבר משנת 1959, ולאורך השנים התמודדנו עם שורה ארוכה של אתגרים ובעיות בלתי צפויות. כיום אנו יודעים לבנות ולהרכיב גג רעפים מחיר בהתאמה מדויקת לאקלים הישראלי ולדרישות הלקוחות. איתנו תוכלו לחסוך זמן, הוצאות ומשאבים ולשדרג את ערך הנ כס הפרטי בעשרות אחוזים.

 

מה היתרונות של גג רעפים?

 

רק עם חברה מנוסה כמו דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ תוכלו להביא לידי ביטוי את כל היתרונות של גג רעפים. עם זאת, קחו בחשבון שבארץ לא בונים גגות לפי תקן וגם לבנייה ירוקה אין מספיק מודעות. הפתרון היחיד הוא לערב את אנשי המקצוע של חברת דוד צדקה שיווק רעפים בשלב מוקדם ככל האפשר ולמנוע נזקים בלתי הפיכים.

 

איתנו תוכלו למשל לבחור גגות רעפים בצבעים בהירים כדי לחסוך אנרגיה במיזוג הבית, לשפר את הבידוד התרמי ולמנוע הפעלה מיותרת של מכשירי חשמל. במקביל, אנחנו מתחייבים לצבוע את רעפי החרס עוד לפני השריפה בתנור וכך לסייע לצבע לחדור היטב לתוך הרעף. כמובן שאתם בתור לקוחות זכאים לבחור את הצבע לפי הטעם והעיצוב האישי, אך נציגינו גם יכולים לעמוד לרשותכם במקרה של דילמה או התלבטות.

 

גגות רעפים מבית דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ יעניקו לכם שקט לשנים רבות. הם לא דורשים שום סוג של תחזוקה ואידיאליים למזג האוויר והאקלים הים תיכוני בישראל. 

 

כיצד בוחרים גגן איכותי עבור הקמת גג רעפים?

או שמא מומלץ לבנות בעצמכם גגות רעפים?

 

בנייה של גג רעפים מן החומר עץ, מחייבת מידע מקצועי, ידע הודות החומר, סדר עבודה ואף פעולה באופן בטיחותי. במידה ועסקינן הודות הקמה של גג במידה מועטה או לחלופין במקום אשר אינו רגיש והן במידה שהנכם בעלי מרץ, יכולת טכנית וכן אמצעים אלמנטריים, תוכלו להיעזר בעצות של בעלי מקצוע כיצד עליכם להקים את גג הרעפים. באם עסקינן הודות בנייה של גגות במבנה של קבע, כדאי לכם למצוא בונה גג – גגן מקצועי. כיצד למעשה יש לבחור גגן מקצועי ? תבקשו המלצה מן קרובי משפחה, קולגות או חברים טובים, תבחנו את הניסיון בשוק, תבקשו מספרי טלפון של קהל יעד אשר הגגן בנה בשבילם גג בעבר ותוודאו איך היה להם חווית השירות במהלך השנים, באם נזקקו לכך. 

 

מדוע כדאי ביותר לבחור את האלמנט של גג רעפים? 

 

כאשר קיימים בעלי דירות צמודות קרקע, אשר נהיר להם כיום אמש כי הינם רוצים לרכוש גג רעפים, קיימים בני אדם אשר בודקים עוד חלופות. במידה והנכם מתחבטים בינכם ובין עצמכם למה לבנות דווקא גגות רעפים – להלן המענה הכי אקטואלי בשבילכם. כאשר מדברים הודות גגות רעפים הכי עמידים, באופן כזה שתוכלו להיות חסינים מפאת רטיבות או מפאת נזילות. עסקינן הודות מעלה ניכרת ביותר, מכיוון שכל מיני סוגים של גגות נוספים לשם השואה, נאלציפ הרבה פעמים בפעולת איטום של גג משמעותית על ידי קבלן של איטום גג, שאף מאריך את זמן המיזם ואף תישאו ביותר הוצאות. בנוסף לכך, גג זה מתאפיין באפשרות של בידוד חיוביות מאוד, אל מול גג שטוח. האפשרות של בידוד מתבטאת אף בבידוד אקוסטי ואף בבידוד תרמי. במידה והנכם זקוקים לעוד גרמים עבור למה עדיף גגות רעפים אז תדעו כי הגגות רעפים הכי משתלמים, מכיוון שאורך החיים שלהם הינו משמעותית, גג זה נותן עבורכם שירות נהדר לטווח הארוך, לפעמים אף כלה בעשרים שנים.

 

גג שטוח אל מול גג רעפים – הפרמטרים שצריך להכיר

 

גג שטוח הרבה פעמים ממלא את פעולתו נאמנה, אבל בזמן שמשווים אותו אל גגות רעפים מכל סוג שהוא, כמו לדוגמה – הקמת גגות רעפים עם תקרה של רביץ, מוצרים לנכון כי הם הרבה יותר טובים מן הגג השטוח.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אודות גג רעפים

 

כאשר עסקינן אודות סגנון ייחודי, לגג הרעפים יש את אחד הסגנונות הכי קלאסיים כיום.  גג רעפים יכול להיות עשוי מחמר, מבטון או מחומר יצוק חול, אבל כל אחד מהם נראה ומתפקד היטב. כמו כל הגגות, יש להם יתרונות וחסרונות שיש לשקול במהלך תהליך קבלת ההחלטות שלכם.

היתרונות המובילים של גג רעפים

 

בנוסף לנראות האטרקטיבית, שתיטיב לחלוטין את המראה של הבית שלכם, אף לגגות הרעפים קיימים מספר אלמנטים חיוביים אחרים. אין זה משנה באיזה סוג של גג רעפים הנכם משתמשים, כמו למשל - בטון, יציקת חול או חמר - גג הרעפים יכול להחזיק מעמד זמן רב. על פניו, כל הסוגים הללו מחזיקים מעמד למעלה מחמישים שנים, מה שהופך אותם לגגות רצויים לבעלי דירות אשר מעוניינים אף ביצירת סטייל ואף באריכות ימים של הגג שלהם. גגות הרעפים אף חסינים בפני אש, והמרצפות עצמן דורשות מעט תחזוקה. לרוב לא תמצאו עליהם טחב או אצות, והם אינם זקוקים לשטיפת לחץ תכופה.

החסרונות הבולטים של גגות רעפים

 

החסרונות הכי בולטים של גגות רעפים הינם המשקל וההוצאות שלהם. גג רעפים כבד הרבה יותר מאשר רעפי אספלט, באופן כזה שיהיה צורך לחזק את מרפסת הגג שלכם בטרם שתוכלו להתקין גג רעפים. אף גגות הרעפים יקרים למדי, וזהו שיקול שעליכם לקחת בחשבון מבעוד מועד. עוד חיסרון ניכר של שימוש בגג רעפים הינו התחזוקה על הגג עצמו. אמנם הוא יכול להחזיק מעמד יותר מחמישים שנים והוא לא דורש כל תחזוקה, אך התחתית המכסה את הגג שלכם כן. צריך להחליף את התחתית, אשר משמשת עם גג רעפים, בכל שמונה עד עשרים שנים. הווה אומר כי צריך להוריד את האריחים מהגג, ואז להחליף אותם לאחר שהוחלפה התחתית. וחרף העובדה כי זה לא יקר כמעט כמו התקנת גג חדש לגמרי, מדובר בתהליך יקר למדי שצריך לעבוד במסגרת התקציב שלכם. גגות הרעפים אף שבירים למדי. כל מי שהולך על הגג עשוי לסדוק, לשבור או לפגוע בצורה כל שהיא באריחים. בשל כך, כל עבודה שנעשית על גג הדירה שלכם עשויה להתבצע באמצעות בעל מקצוע שיכול לדאוג לא להסב נזק לאריחים.

 

בחירה של גג רעפים מהווה בחירה סגנונית

 

הסיבה הכי מובילה שבה בני אדם בוחרים גגות רעפים לעומת חומרים שונים הינה הסגנון. במידה והנכם מעוניינים בגג בעל נראות עכשווית ביותר, גגות רעפים מהווים את הבחירה הכי טובה בשבילכם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

למידע נוסף ולקבלת הצעת מחיר התקשרו עכשיו 1800-314-314

 

 

גג רעפים
גג רעפים
גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
רעפים ועצים דוד צדקה
רעפים מחיר
בניית גגות רעפים