גג רעפים

גג רעפים

מידע על גגות רעפים

 

 

חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ גאה להציב סטנדרט גבוה במיוחד בכל הנוגע לבניית גגות רעפים. איתנו כבר לא תצטרכו להתפשר על המראה של הגג או על עמידותו מפני בלאי, שחיקה ופגעי מזג אוויר.

 

אנחנו נרכז עבורכם את כל היתרונות תחת קורת גג אחת ונסביר לכם על הבדלים בין סוגים שונים של רעפים. מעבר לכך, נציגינו מחזיקים בניסיון של שנים רבות בהתאמת גגות רעפים לתקציב הספציפי של כל לקוח. לאורך השנים שירתנו אדריכלים, לקוחות פרטיים ובעלי מקצוע ואין סיבה שגם אתם לא תיהנו מהתוצאה.

 

חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ היא היבואנית הרשמית של רעפי החרס הטובים בעולם תוצרת ספרד. אנחנו מוכרים רעפים לכל הארץ כבר משנת 1959, ולאורך השנים התמודדנו עם שורה ארוכה של אתגרים ובעיות בלתי צפויות. כיום אנו יודעים לבנות ולהרכיב גג רעפים בהתאמה מדויקת לאקלים הישראלי ולדרישות הלקוחות. איתנו תוכלו לחסוך זמן, הוצאות ומשאבים ולשדרג את ערך הנ כס הפרטי בעשרות אחוזים.

 

מה היתרונות של גג רעפים?

 

רק עם חברה מנוסה כמו דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ תוכלו להביא לידי ביטוי את כל היתרונות של גג רעפים. עם זאת, קחו בחשבון שבארץ לא בונים גגות לפי תקן וגם לבנייה ירוקה אין מספיק מודעות. הפתרון היחיד הוא לערב את אנשי המקצוע של חברת דוד צדקה שיווק רעפים בשלב מוקדם ככל האפשר ולמנוע נזקים בלתי הפיכים.

 

איתנו תוכלו למשל לבחור גגות רעפים בצבעים בהירים כדי לחסוך אנרגיה במיזוג הבית, לשפר את הבידוד התרמי ולמנוע הפעלה מיותרת של מכשירי חשמל. במקביל, אנחנו מתחייבים לצבוע את רעפי החרס עוד לפני השריפה בתנור וכך לסייע לצבע לחדור היטב לתוך הרעף. כמובן שאתם בתור לקוחות זכאים לבחור את הצבע לפי הטעם והעיצוב האישי, אך נציגינו גם יכולים לעמוד לרשותכם במקרה של דילמה או התלבטות.

 

גגות רעפים מבית דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ יעניקו לכם שקט לשנים רבות. הם לא דורשים שום סוג של תחזוקה ואידיאליים למזג האוויר והאקלים הים תיכוני בישראל. 

 

כיצד בוחרים גגן איכותי עבור הקמת גג רעפים?

או שמא מומלץ לבנות בעצמכם גגות רעפים?

 

בנייה של גג רעפים מן החומר עץ, מחייבת מידע מקצועי, ידע הודות החומר, סדר עבודה ואף פעולה באופן בטיחותי. במידה ועסקינן הודות הקמה של גג במידה מועטה או לחלופין במקום אשר אינו רגיש והן במידה שהנכם בעלי מרץ, יכולת טכנית וכן אמצעים אלמנטריים, תוכלו להיעזר בעצות של בעלי מקצוע כיצד עליכם להקים את גג הרעפים. באם עסקינן הודות בנייה של גגות במבנה של קבע, כדאי לכם למצוא בונה גג – גגן מקצועי. כיצד למעשה יש לבחור גגן מקצועי ? תבקשו המלצה מן קרובי משפחה, קולגות או חברים טובים, תבחנו את הניסיון בשוק, תבקשו מספרי טלפון של קהל יעד אשר הגגן בנה בשבילם גג בעבר ותוודאו איך היה להם חווית השירות במהלך השנים, באם נזקקו לכך. 

 

מדוע כדאי ביותר לבחור את האלמנט של גג רעפים? 

 

כאשר קיימים בעלי דירות צמודות קרקע, אשר נהיר להם כיום אמש כי הינם רוצים לרכוש גג רעפים, קיימים בני אדם אשר בודקים עוד חלופות. במידה והנכם מתחבטים בינכם ובין עצמכם למה לבנות דווקא גגות רעפים – להלן המענה הכי אקטואלי בשבילכם. כאשר מדברים הודות גגות רעפים הכי עמידים, באופן כזה שתוכלו להיות חסינים מפאת רטיבות או מפאת נזילות. עסקינן הודות מעלה ניכרת ביותר, מכיוון שכל מיני סוגים של גגות נוספים לשם השואה, נאלציפ הרבה פעמים בפעולת איטום של גג משמעותית על ידי קבלן של איטום גג, שאף מאריך את זמן המיזם ואף תישאו ביותר הוצאות. בנוסף לכך, גג זה מתאפיין באפשרות של בידוד חיוביות מאוד, אל מול גג שטוח. האפשרות של בידוד מתבטאת אף בבידוד אקוסטי ואף בבידוד תרמי. במידה והנכם זקוקים לעוד גרמים עבור למה עדיף גגות רעפים אז תדעו כי הגגות רעפים הכי משתלמים, מכיוון שאורך החיים שלהם הינו משמעותית, גג זה נותן עבורכם שירות נהדר לטווח הארוך, לפעמים אף כלה בעשרים שנים.

 

גג שטוח אל מול גג רעפים – הפרמטרים שצריך להכיר

 

גג שטוח הרבה פעמים ממלא את פעולתו נאמנה, אבל בזמן שמשווים אותו אל גגות רעפים מכל סוג שהוא, כמו לדוגמה – הקמת גגות רעפים עם תקרה של רביץ, מוצרים לנכון כי הם הרבה יותר טובים מן הגג השטוח.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

למידע נוסף ולקבלת הצעת מחיר התקשרו עכשיו 1800-314-314

 

 

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
גג רעפים מחיר
רעפים מחיר
רעפים מחיר