גג רעפים

גג רעפים

מידע על גגות רעפים

 

 

חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ גאה להציב סטנדרט גבוה במיוחד בכל הנוגע לבניית גגות רעפים. איתנו כבר לא תצטרכו להתפשר על המראה של הגג או על עמידותו מפני בלאי, שחיקה ופגעי מזג אוויר.

 

אנחנו נרכז עבורכם את כל היתרונות תחת קורת גג אחת ונסביר לכם על הבדלים בין סוגים שונים של רעפים. מעבר לכך, נציגינו מחזיקים בניסיון של שנים רבות בהתאמת גגות רעפים לתקציב הספציפי של כל לקוח. לאורך השנים שירתנו אדריכלים, לקוחות פרטיים ובעלי מקצוע ואין סיבה שגם אתם לא תיהנו מהתוצאה.

 

חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ היא היבואנית הרשמית של רעפי החרס הטובים בעולם תוצרת ספרד. אנחנו מוכרים רעפים לכל הארץ כבר משנת 1959, ולאורך השנים התמודדנו עם שורה ארוכה של אתגרים ובעיות בלתי צפויות. כיום אנו יודעים לבנות ולהרכיב גג רעפים בהתאמה מדויקת לאקלים הישראלי ולדרישות הלקוחות. איתנו תוכלו לחסוך זמן, הוצאות ומשאבים ולשדרג את ערך הנ כס הפרטי בעשרות אחוזים.

 

מה היתרונות של גג רעפים?

 

רק עם חברה מנוסה כמו דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ תוכלו להביא לידי ביטוי את כל היתרונות של גג רעפים. עם זאת, קחו בחשבון שבארץ לא בונים גגות לפי תקן וגם לבנייה ירוקה אין מספיק מודעות. הפתרון היחיד הוא לערב את אנשי המקצוע של חברת דוד צדקה שיווק רעפים בשלב מוקדם ככל האפשר ולמנוע נזקים בלתי הפיכים.

 

איתנו תוכלו למשל לבחור גגות רעפים בצבעים בהירים כדי לחסוך אנרגיה במיזוג הבית, לשפר את הבידוד התרמי ולמנוע הפעלה מיותרת של מכשירי חשמל. במקביל, אנחנו מתחייבים לצבוע את רעפי החרס עוד לפני השריפה בתנור וכך לסייע לצבע לחדור היטב לתוך הרעף. כמובן שאתם בתור לקוחות זכאים לבחור את הצבע לפי הטעם והעיצוב האישי, אך נציגינו גם יכולים לעמוד לרשותכם במקרה של דילמה או התלבטות.

 

גגות רעפים מבית דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ יעניקו לכם שקט לשנים רבות. הם לא דורשים שום סוג של תחזוקה ואידיאליים למזג האוויר והאקלים הים תיכוני בישראל. 

 

למידע נוסף ולקבלת הצעת מחיר התקשרו עכשיו 1800-314-314

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
גג רעפים מחיר
רעפים מחיר
רעפים מחיר