גג רעפים

בונים גג רעפים? כאן תמצאו את כל מה שאתם צריכים!

 

רגע לפני שאתם בוחרים גג רעפים עבור הבית שלכם, חשוב כמובן לוודא כי אתם יודעים את כל הפרטים החשובים שיסייעו לכם בבחירה הטובה ביותר עבורכם.

אכן רעפים מוסיפים לבית מראה כפרי, נעים וחמים, אך לפני הכל הם נועדו למטרה חיונית ופרקטית- הגנה ובידוד. 

ישנם מספר אלמנטים שמוכרחים להיות בגג איכותי, והם כדלקמן:

*איכות החומר- בשוק קיימים חומרים שונים מהם עשויים רעפים- פח, בטון, אלומיניום וכמובן גם חרס. עבור האקלים הישראלי, רעפי חרס הם העמידים והחזקים ביותר מבין כולם. צביעתם מתבצעת בטמפרטורה של 900 מעלות, ולכן הצבע חודר היטב לרעף עצמו, תכונה ההופכת אותו לאיכותי אף יותר.

*איטום-   ישנם רעפים מעוגלים וישנם שטוחים, ומעבר למראה- לצורה ישנה משמעות נוספת. בעוד שרעפים שטוחים משווים לגג מראה שונה בנוף, הם אינם אטומים לחלוטין בשל המבנה הכולל, ופעמים רבות ישנן נזילות מים, המצליחים לחדור מבעד לרווחי הרעפים. מנגד, רעפים עגולים מונחים באופן כזה המונע חדירת מים ומעניק איטום מירבי.

*בידוד- מעבר למראה הכפרי והנעים, ובנוסף לאיטום המעניק לנו הגנה ממי גשמים ונזילות, רעפי חרס מעניקים לנו בידוד בבית, ומסייעים בוויסות הטמפרטורה הנמצאת מחוצה לו. באופן זה מצטמצם הצורך במיזוג וישנו חיסכון משמעותי באנרגיה.

אם אתם מעוניינים לשמוע וללמוד עוד על רעפים ועל יתרונותיהם השונים- צרו עימנו קשר ונשמח לענות לכם על כל השאלות הבוערות.

 

מדוע גג מרעפים עדיף על גגות אחרים

 

עומדים בפני בנייה או שיפוץ של בית, ומעוניינים לשלב מעט חדשנות ומקוריות בעיצוב החדש? מצויין, על מה חשבתם?

אולי תכננתם להפוך חלק מקירות הבית לשקופים על מנת להכניס יותר אור טבעי פנימה, אולי פנטזתם על גינה גדולה וירוקה שתוסיף פסטורליות לבקרים שלכם, ואולי אפילו חשבתם לשלב את היצירתיות שלכם בתכנון גג שונה בעיצובו ממה שאנו רגילים לראות.

בעוד שמקוריות ושינוי מבורכים הם, חשוב לדעת היכן לשלב אותם, ומתי לבחור במוכר והמוצלח. 

כאשר מדובר בגג הבית- חשוב שמעבר ליופי ולעיצוב שלו- הוא יהיה פרקטי ובטיחותי. 

גג רעפים מאופיין ביתרונות כה רבים, ולכן הוא יהיה הבחירה הנכונה. אם תיצרו עימנו קשר ותשוחחו עם אחד מהמומחים שלנו, תוכלו ללמוד רבות על המאפיינים החיוביים הרבים של גגות עשויי רעפים על פני חומרים אחרים.

אם אתם עדיין מתלבטים- בואו אלינו ויחד נבחר את מה שנכון עבורכם.

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
גג רעפים מחיר
רעפים מחיר
רעפים מחיר