​גג רעפים מחיר

גג רעפים המחירים – אטרקטיביות של בניה

 

לנושא המחיר ישנו שיקול משמעותי בקנייה של כל מוצר, ובוודאי כאשר מדובר בתחום יקר וקבוע כמו בניה, מה שנקנה בתחום הבניה כבר קשה אחר כך להחליף, להחזיר או למכור שלא כמו מוצרים קטנים או ניידים יותר. לכן עוד משלבי התכנון יש לבצע את כל ההחלטות העסקיות בצורה המקצועית ביותר, כך שתהיו מרוצים כלקוחות מעל ומעבר למצופה. יחד עם זאת לקבל מחיר טוב אינו צריך להוות השיקול הראשוני, אלא כמובן איכות החומר ואיכות הרעפים שתבחרו. נושאים כמו שימוש בחומרים חזקים וחדישים וכן בטיחותיים ושקיבלו את כל התקנים הקפדניים ביותר, הם אלו שצריכים להיות בראש סדר העדיפויות של כל לקוח.

 

המחיר ההזול של גג רעפים עלול להיות יקר

 

התוצאה של גג רעפים מחיר אדום משקיף ממבנה של בית, היא תוצאה שמושכת ומרשימה כל אדם ומבוקשת על ידי מרבית הלקוחות. החלום של כולם הוא לגור בבית פרטי צמוד קרקע עם דשא וגג אדום. אולם בתכנון שלבי בניית גגות רעפים למבנה או במקרים של החלפת גגות רעפים, לא רק למחיר צריך להיות שיקול בהחלטה אלא בראש ובראשונה לאיכות, כי כידוע על פי המאמר המוכר הזול לעיתים עלול להיות יקר. בנושאים כל כך מהותיים שדורשים חומרים כבדים ורבים וכן עבודה ממושכת וקשה, אין להקל ראש וגם כאשר המחיר שתקבלו יהיה אטרקטיבי ביותר, אין להתפשר בשום שלב בתהליכי הבנייה בנושאי האיכות והבטיחות של החומר המצפה את גג ביתכם ומכסה למעשה את הראש שלכם.

 

מחיר בניה בטיחותית ואמינה של גג רעפים

 

הבניה הבטיחותית והאמינה ביותר קריטית בכל תחום העיצוב והאדריכלות, בוודאי כאשר עוסקים בנושא כל כך מורכב כמו בניית גגות, חשוב למשל להקפיד על בקרת איכות בכל שלב, לזכור שהגג הוא החשוף ביותר לנזקי הסביבה ומזג האוויר, אם חם או קר, גשום או יבש, אין זה משנה. הגג צריך תמיד להיות מבודד היטב מכל נזק אפשרי או מכל חדירה של גורמים מזיקים אל תוך הבית- אם זה יצירת עובש או ריקבון עם הזמן, חדירה של נוזלים גם אם זה טפטוף קל, את כל הגורמים וההתרחשויות האלו יש לקחת בכל שלב בחשבון. המצבים האלו אינם צריכים לקרות בשום שלב, ואם הם מתרחשים סימן שבחרתם בחיפוי גג זול ובלתי איכותי העשוי מחומרים ירודים, או שהבניה המקצועית של גג הרעפים הייתה מרושלת ולא נכונה. במקרים אלו הנזקים יכולים להיות ממשיים מאד והם עלולים לפגוע בחלל הבית כולו. מיותר לציין את הנזק הכספי הכבד שיגרם כתוצאה מבניה לא נכונה ומרושלת של גגות רעפים ושימוש ברעפים מחומרים ירודים ובלתי מקצועיים. תארו לכם מצב בלתי נעים שלאחר בניית גג רעפים מחיר תצטרכו שוב לפרק אותו ולהחליף אותו מחדש, יש כמובן להימנע ממצבים מזיקים אלו.

 

תיקון גג רעפים מחיר

 

מתחילת שחר ההיסטוריה מבצעת האדריכלות המקומית יחסי שנאה – אהבה ביחד עם גג רעפים. אף במידה כי נטמעו לגמרי בנוף של מדינת ישראל, גגות רעפים ספגו עם השנים התעלמות מוחלטת מן ההיבט של בעלי המקצוע השונים. ידועות האנקטודות הודות אדריכלים שהתבקשו לתכנן גג רעפים והם מיאנו לבצע זאת. אף בלימודי אדריכלות במדינת ישראל כמעט ולא מציינים גג אדום – לדעת הרבה בני אדם, אין זה הוגן. גגות הרעפים מאז ומעולם נמצאו פה, עוד בטרם שהסקוטים הבינו שהינם סקוטים. היוונים בנו כאן גגות רעפים כבר בטרם כ- אלפיים שנה. הדבר לחלוטין לגיטימי במרחב שלנו. אומנם אין מתבוננים על הבנייה הערבית, שקיים המון מה ללמוד ממנה, אך אף זה חלק מהתרבות של תושבי מדינת ישראל.

 

סוגי רעפים מחירים

 

גגות הרעפים עשויים להשיג את היעד שעבורו הינם הותקנו – נוחות ובפרט המון אפקטיביות . המשקל של גגות רעפים הינו מועט באופן יחסי, דבר אשר הופך את הבנייה וההרכבה שלו לפשוטים יותר. כמו כן, אפשר להחליף את הרעפים או חלק מהם כל מתי שחשקה נפשכם בכך, דבר שנותן בידכם אפשרות לשדרג את הגגות רעפים מתקופה לתקופה.

 

גג רעפים כפרי

 

  • קודם כל נדון בנושא שבוודאי הכי חשוב לכם - הצבת גג רעפים כרוכה בעלות יותר נמוכה מאשר למשל גג בטון עבור בנייה ותחזוקה.  
  • בנוסף לכך, גגות מספקים תשתית בטיב מעולה עבור בנייה של קולטים סולאריים, שייצרו חשמל, אשר בו אפשר להשתמש, כדי להפחית את ההוצאות שלכם בגין החשמל והאנרגיה בכלל בדירה שלכם.  
  • גגות רעפים נותנים בידכם יצירת עוד חלל, שבו אפשר להשתמש גם כמשכן שלכם וגם כמשרד לכל דבר ועניין. באופן הזה אפשר להגדיל את שטח הפנים של הנכס שלכם, בלי כל דרישה למענק היתר מן העירייה.  
  • קיימת היתכנות למזג באופן יותר מיטבי את הדירה שלכם. זאת, על ידי הצבה של מאווררי יניקה, אשר יעזרו ביניקת האוויר החם מעליית הגג ומהנכס שלכם. יניקת האוויר החם עוזרת במיזוג הדירה, ונותנת בידי המזגן בדירה שלכם להשיג ממצא יותר מיטבי מן ההיבט של הקירור בעונת קיץ ומן ההיבט של החימום בעונת חורף.

 

רעפים מחיר זאפ

 

איטום גגות (עד 100 מ"ר), איטום ביריעות ביטומניות - ₪50-160 

איטום גגות (עד 100 מ"ר), איטום ביטומני במריחה - ₪25-100 

איטום גגות (עד 100 מ"ר), איטום בחומרים אקרילים ₪25-100 

איטום גגות (עד 100 מ"ר), איטום בזפת חם ₪20-160 

איטום גגות (עד 100 מ"ר), איטום בחומרים גמישים ₪25-100 

איטום גגות (עד 100 מ"ר), איטום ביריעות  EPDM ₪50-130 

איטום גגות (עד 100 מ"ר), איטום ביריעות  PVC ₪50-110 

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
רעפים ועצים דוד צדקה
רעפים מחיר
בניית גגות רעפים