כמה עולה רעפים

כמה עולה רעפים

עלות רעפים - למה כדאי להשתמש בגג רעפים?


גג רעפים הוא פתרון החיפוי האידאלי תודות ליתרונותיו הרבים, מדובר בחומר בידוד מצוין שדורש אפס תחזוקה. הוא מקנה לבית מראה אירופאי אלגנטי.

 

גם בגזרת המחיר עלות של גג רעפים זולה, הן מבחינת עלות החומר והן מבחינת עלויות התחזוקה.


לאחר שהבנתם כי גג רעפים משמש פתרון אידיאלי לחיפוי נדבר קצת על אומדן העלויות. מכיוון שיש מגוון סוגי רעפים העשויים מחומרים שונים העלות מעט משתנה מחומר לחומר.

 

בגזרת העלות בפועל נלקחת בחשבון מורכבות העבודה שטח החיפוי ואם נדרש פינוי גג קיים. לכן אנו נבקש להציג עלויות מוערכות של ביצוע ההתקנה עצמה.

 

  • התקנת גג רעפים עשוי חרס יעלה בין 70-90 ש"ח למ"ר. חרס הוא רעף העשוי מחרסית עמיד מאד ונשמר לאורך שנים רבות. חשוב להבין שאם נדרש גובה שעולה על 10 מטר בהתקנת רעפים המחיר יעלה לכ100 שקלים למטר. 
  • התקנת גג רעפים עשוי בטון יעלה בין 60-80 ש"ח למטר. רעפי בטון ידועים בחוזקם, לא ניתן לשבור אותם והם עמידים בכל פגעי מזג האוויר. הם קלים להתקנה וניתן להשיג אותם בעיצובים וצבעים שונים. מדובר במוצר עם תוחלת חיים ממוצעת של 30 שנה.
  •  רב רעף-  התקנת גג רעפים עשוי מתכת יעלה בין 50-80 ש"ח למ"ר. רב רעף עשוי מתכת ובעל ציפוי אקרילי, הוא מגיע בעוביים שונים והמחיר משתנה לפי העובי הרצוי.
  • רעפי שינדלס- התקנת גג רעפים עשוי רעפי יריעות יעלה בין 30-60 ש"ח. מדובר ברעפים שעשויים מפירגלס, הם מתאימים לשיפועים, אך נחשבים להכי פחות חזקים כיוון שיש להם בלאי.

 

העלויות של גג רעפים משתנות וכוללות עלויות של חומרי גלם שונים, אך במכלול הדברים מדובר במוצר זול באופן יחסי לשאר הגגות.

 

את עבודת ההתקנה של הרעפים ניתן לבצע בתוך שבועיים. אך כשמדובר בעבודות מורכבות יותר הכוללות שטחים נרחבים טיפוס לגבהים שילוב מרזבים או פינוי גג קיים לפני ביצוע העבודה, זה יכול לקחת חודש ימים ואף יותר.


בבחירת חומר הגלם חשוב להשקיע בחומר איכותי, מדובר בגג שאמור לשמש לשנים רבות, להגן מפני גשמים ושמש חזקה לאטום ולבודד את חלל הבית.

 

גג רעפים שמותקן בצורה מקצועית יאפשר להנות ממזג אוויר נעים גם כשבחוץ חם מאד וקר מאד. הבידוד של הרעפים איכותי ויעיל הוא חוסך אנרגית חשמל בכך שהוא מצמצם את השימוש במיזוג וחימום.

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
רעפים ועצים דוד צדקה
רעפים מחיר
בניית גגות רעפים