למה כדאי לבנות גג רעפים

בניית גג רעפים

מדוע בניית גג רעפים כדאית?

 

בניית גג רעפים כדאית יותר מכל חומר אחר בשל הסגנון שלהם, לכל מי מבינכם שמעוניין כי הגג שלכם ייראה בסגנון דרום מערבי אותנטי, זה הפתרון המושלם עבורכם. הסטייל הספציפי של גגות רעפים הוא הכי קלאסי שקיים כיום. מי שמעוניין לרכוש גג בכמה שפחות כסף, צריך להבין כי בנייה של גגות רעפים בהחלט לא תשתלם עבורם ויש לחשוב על אופציות שונות. אריחי גג הרעפים יכולים להיות מחומרים כמו למשל – חומר יצוק חול, חמר או לחלופין בטון, אבל הנראות הכללית והתפקוד שלהם זהה לחלוטין.

 

אילו מגרעות מאפיינות את בניית גג רעפים?

 

המגרעות המובילות, אשר מאפיינות את בניית גג רעפים הן כדלקמן – גג רעפים נוטה להיות שברירי, כאשר צועדים עליו אפשר להסב לו נזק באופן שיפגע באריחים, שהם יישברו או ייסדקו, בשל כך, כאשר עובדים על גבי גג הרעפים חייבים להיות בעלי מקצוע מיומנים, שבאפשרותם לוודא כי לא יאונה כל נזק להם, מה שמחייב הקפדה יתרה כי ארובות, לוויינים וכיוצא בזאת יותקנו במשנה זהירות, על מנת שלא ייגרם לגג הרעפים כל נזק. כמו כן, עקב האכילס של גג רעפים בא לידי ביטוי במחיר הגבוה שלהם ובמשקל הכבד שמאפיין אותם, אשר רב יותר מרעפים של אספלט, לדוגמה, דבר שמחייב לבצע חיזוק של מרפסת הגג שבבית שלכם בטרם ביצוע התקנה שלהם. בנוסף לכך, קיים ההיבט של התחזוקה, למרות העובדה שגג רעפים יכול לשרוד ולהיות במיטבו למעלה מחמישים שנים ולא נודע כל צורך לבצע לו תכופות תחזוקה כזאת או אחרת, אבל יש לתחזק את המכסה של גג הבית שלכם בהחלט, במשך כל שמונה ועד עשרים שנים נדרש להחליף את התחתית של הגג רעפים. 

 

אילו מעלות מאפיינות את הבנייה של גגות רעפים?

 

הבנייה של גגות רעפים מאופיינת לרוב באריחים מבטון, כאשר ניתן למצוא אותם במנעד רב של סגנונות, אשר מהווים דמיון ניכר לשלבקת חוגרת, כגון – צפחה או ארז. זאת ועוד, גגות רעפים בעלי נראות אטרקטיבית עד מאוד, והמראה בסטייל של דרום מערב בעל נטייה לאפיין אותם. את הגגות רעפים לא צריך לשטוף בלחץ לעתים קרובות, הן חסינות בפני התלקחות של אש, לרוב אי אפשר למצוא בהם אצות או סימנים של טחב, וכאמור התחזוקה שלהם הינה מינימליסטית ביותר. כל חומר שתבחרו לאריחי גג הרעפים יכול לשרוד לטווח הארוך, בין אם מדובר אודות חמר ובין אם מדובר אודות בטון, כפי שצוין, למעלה מחמישים שנים, כאשר הם שומרים על סגנון ייחודי ועל קיומם לטווח הארוך.​

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
גג רעפים מחיר
רעפים מחיר
בניית גגות רעפים