רעפים

רעפים

כאשר עסקינן בדירה עם גג רעפים, קיימת משמעות ניכרת עבור פגם של איטום, אשר עשוי להיגרם בשל נפילה של רעף ואף איטום לקוי. הבנייה הכי נפוצה במציאות של היום הינה של גג שטוח, אבל בכל זאת אפשר לאתר גג של רעפים במקום של כפר, בקיבוץ או לחלופין במושב. גג של רעף נבנה כבר בראשית שנות ההתיישבות היהודית, אשר בא כמענה בעלת נמוכה עבור חיפוי של בניין וכן בהרבה מצבים על מנת להעניק חלל של עודד חדר בעליית גג אשר נוצר מאופן של בנייה בשיפוע של גג.


הסוגים השונים של גגות ואף של רעפים


קיימים בנמצא כל מיני סוגים רבים של גגות בכל המדינות אשר על פני רחבי הגלובוס, אשר שונים האחד מן רעהו בפרט בצורה של גג הרעפים וגם בצורת הבנייה שלו. באופן כללי, גג של רעפים ברחבי מדינת ישראל הינו גג בעל מותניים, אל מול גג בצורת משולש וכן למעשה הינו בעל שני צדדים שונים בעלי קיר ישר, או לחלופין גג באופן של פירמידה. גג מעין זה הולם עבור אזור אשר קיימים בו רוח סואנת והמון גשם. גג של רעף אטום הוא מבודד פנטסטי, אשר שומר על הבניין מפאת ירידה של חום בעונת החורף והן מפאת יתר חום בעונת הקיץ – וכה חוסך עבורכם הוצאה בגין חשמל וגם הוצאה בגין חימום והן בגין קירור על פי התקופה. גג רעף אשר מוקם על פני גג שטוח סטנדרטי מוסיף בידוד ניכר עבור הדירה שלכם.


יש בנמצא ארבע קבוצות מרכזיות של גג רעף בתחום זה


רעף של צפחה – הינו מורכב מאבן טבעית אשר מוכר כשריד ביותר מפאת כל סוגי האקלים, אך אם מסיבי בפרט וכן התקנה שלו מצריכה קונסטרוקציה ספציפית.
רעף של בטון – מאופיין כשריד ביותר.
רעף של פלדה – חדש באופן יחסי ואף המעלה שלו באה לידי ביטוי בכך כי אפשר להניח אותו על גג משופע בפרט.
רעף של חרס – הרעף הרגיל, אשר מוגדר אף כמבודד נהדר והן שורד בטווח הארוך בלי דרישה של החלפה או טיפול בו.


האחזקה של גג רעפים


כדי שלא ייכנסו לבית שלכם מים וגם להגן על איטום של גג רעף, קיימות עבודות של אחזקה כדאיות עבור ביצוע, כדי להגן על האיטום של הגג שלכם עבור הטווח הארוך, כמו לדוגמה – בחינה של תקינות – הרעף של הגג עשוי להינזק בשל אלמנטים אשר נמצאים על הגג שלכם וכן מפעילים לחץ בקרב הרעף, כמו למשל – אנטנה, דוד של שמש, מערכת של תקשורת וכיוצא בכך. כדאי לכם להחזיק בדירה שלכם מלאי נגיש עבור החלפה בעת שנדרש להזמין תיקון מקצועי.

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
גג רעפים מחיר
רעפים מחיר
רעפים מחיר