​עלות גג רעפים

מחירים מגוונים גגות רעפים

 

גורם הכרחי בתכנון כל מבנה של בית פרטי ובייחוד זה הכולל גגות רעפים, הוא כמובן גם המחיר והעלויות הנדרשות לצורך הבניה כולל העלויות הלא צפויות. האפשרויות כיום לקבלת מחירים מגוונים ועלויות שונות של בניה ותכנון יוצרים יותר גמישות בבניית בתים שלא יחרגו ממסגרת התקציב. אולם גם במחירים משתלמים תמיד צריך לקחת בחשבון שהבניה חייבת להיות איכותית ומקצועית ביותר, ללא שום תקלות. תקלות מיותרות בתחום הבניה יהיו עלולות כידוע להוות סיכון של ממש בחיי אדם.

 

האיכות מעל הכל רעפים

 

לאור המגוון הרחב כיום בבחירת סוג גג הרעפים שנרצה לשלב אותו בבית הפרטי, גם המחירים הפכו למגוונים, אולם האיכות אינה יכולה להיות מגוונת אלא מקצועית ומוקפדת באופן החד משמעי ביותר. למשל נושא של בידוד הרעפים הוא חשוב וקריטי, כיוון שמדובר בגג הבית ולא ניתן להתפשר על איכות ירודה שתגרום לנזילה מן הגג או לרעפים לעוף ולזוז עם הרוח הקלה ביותר בעת שינויים במזג האוויר. עוד מן התכנון של השלבים הראשונים של בניית המבנה, נושא האיכות יהיה קריטי בכל שלב ולא ניתן להתפשר במחירים הללו.

 

שילוב של מקצועיות ואיכות

 

בבחירה של כל סוגי גגות הרעפים גם אם עשינו עסקה טובה, אין להתפשר בשום שלב על איכות החומרים ועל תווי תקן עם כל ההקפדה הנדרשת. עוד מהשלבים הראשונים בהם משרטטים את השלד החיצוני של המבנה, חשוב להקפיד על כל רגע ולבחור באיכות הגבוהה ביותר ללא שום קשר לטווח המחירים. את המקצועיות והאיכות בבניה יש ליישם בכל שלב של תכנון מבנה, הכרחי לבדוק בכל שלב שאין שום סיכונים בשילוב של גג רעפים למצבים של מבנה או חלקים מן המבנה שיהיו חשופים, מאפשרים חדירה של נוזלים, של קור או חום קיצוני, חשוב מאד לשלול כל סיטואציה ובעיה עכשווית או עתידית. יש להקפיד למשל על יצירת שכבה של בידוד הגגות בטרם מציבים ומכינים את גג הרעפים, כך עם הקמת המבנה הגג יהיה אטום לחלוטין. אם מדובר במיוחד במבנה ישן שנדרש לשיפוץ בו מעוניינים לשלב גגות רעפים, חשוב לבדוק כמובן את נושא הבידוד ולהחליט על חומרי בידוד שיש להשתמש בהם. במקרים אחרים נדרשות פעולות של תיקונים או החלפה, לפעמים מסירים את כל גג הרעפים הקיים במבנה ומצפים אותו בגג חדש לחלוטין. לכן במקרים אלו השיקולים המקצועיים של הקבלן יהיו קריטיים ביותר, ויש לבחור בחברה מקצועית ואמינה בעלת כל הניסיון הנדרש בתחום אספקת החומרים ועד לבנייה עצמה. גם אם בחרתם בעסקה המשתלמת ביותר ועלות גג רעפים לא היווה תקציב גדול מסך כל הבניה, עדיין יש להיות עם היד על הדופק בכל שלב בכל הקשור לאיכות החומרים ולעמידות שלהם לאורך זמן.


מגוון של מחירים


כאשר מתכננים מבנה של בית פרטי הכולל גגות רעפים, יש שיקול רב לא רק לאיכות הגג שיש לבנות אותו מחומרים איכותיים ועמידים במיוחד אלא יש גם שיקול למחיר ולעלויות הנדרשות לבניה כולל עלויות לא צפויות. המחירים המגוונים יותר יוצרים גמישות בבניית הבתים כך שיהיו איכותיים ועמידים במיוחד וגם לא יחרגו ממסגרת התקציב עלות גג רעפים שהצבתם לעצמכם. בכל שלב הבניה חייבת להיות איכותית ומקצועית ביותר, ללא פשרות וללא שום תקלות. תקלות כידוע עלולות להוות סיכון בחיי אדם או ביציבות המבנים.


מגוון של מחירים


עם המגוון הרחב היום של גגי רעפים לשלב בבית הפרטי, גם המחירים הפכו לגמישים יותר, אולם האיכות צריכה להיות מקצועית ומוקפדת באופן רב ביותר. נושא של בידוד רעפים הוא חשוב וקריטי, כיוון שמדובר בגג ולא ניתן להתפשר על גג רעפים באיכות ירודה, גג שיגרום לנזילת מים, לרעפים לזוז עם הרוח הקלה ביותר וכיוצא באלו. לא ניתן להתפשר במחירים בכל הקשור לאיכות ולעמידות לאורך זמן ובעיקר מול פגעי מזג האוויר. 


לשלב מקצועיות ואיכות


בבחירה של סוגי גגות רעפים, אין להתפשר בשום שלב על איכות החומרים ועל תווי התקן בכל עסקה משתלמת ורווחית, יהיה תמיד חשוב להקפיד לבחור באיכות הגבוהה ביותר של גגי רעפים זאת ללא שום קשר לטווח המחירים. את המקצועיות ואת האיכות בבניה יש ליישם בכל שלב של תכנון המבנה, והכרחי יהיה לבדוק בכל שלב שאין שום סיכונים בגג רעפים ליציבות של מבנה או חלקים מן המבנה שיהיו חשופים לאוויר בצורה רבה מדי, יאפשרו חדירה של נוזלים, של תנאי קור או חום קיצוני, חשוב מאד לשלול כל בעיה עתידית שעלולה לפגום באיכות גגות הרעפים. יש להקפיד למשל על יצירת שכבה של בידוד הגגות בטרם מכינים את גג הרעפים, כך עם הקמת המבנה הגג יהיה אטום לחלוטין. חשוב לבדוק כמובן את נושא הבידוד, להחליט על חומרי בידוד איכותיים ביותר. במקרים אחרים נדרשות פעולות של תחזוקה, של תיקונים או החלפה, לפעמים מסירים את גג הרעפים הקיים ומצפים אותו בגג חדש לחלוטין. לכן במקרים אלו השיקולים המקצועיים של הקבלן יהיו חשובים ביותר, ויש לבחור בחברה מקצועית ואמינה בעלת כל הניסיון הנדרש בתחום אספקת החומרים ועד לבנייה עצמה, תמיד יש גם להקפיד בכל שלב על איכות החומרים ועל העמידות שלהם לאורך השנים.

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
רעפים ועצים דוד צדקה
רעפים מחיר
בניית גגות רעפים