עצים > פרגולות

פרגולות עץ אורן

פרגולה עץ אורן הן פרגולה שמוסיפה הרבה למראה הגינה, ויחד עם זאת לא משתלטת על הנוף ולא תהפוך לאובייקט המרכזי בו. עדינותו של עץ האורן, יחסית לחומרי הגלם האחרים, תתרום למראה הרומנטי של כל פרגולה, ותשלב אותו באופן מושלם בגינה הביתית שלכם.

פרגולות עץ אורן היא פתרון הצללה מושלם לגינה הביתית, ואין לה תחליף בימי הקיץ החמים שבהם אתם רוצים לבלות בחוץ עם בני המשפחה.

פרגולות עץ אלו מאד נפוצות , הודות לבנייתן היחסית פשוטה. כיום יש מגוון רחב של פרזולים עבור פרגולות עץ , כך שהצורך בקבלפרגולות עץ לא תמיד הכרחי .

עץ אורן לפרגולה

עץ האורן נחשב לאחד העצים הפופולאריים בישראל לבניית פרגולותעץ. אחת הסיבות לכך היא העובדה שהוא נוח לעיבוד, ואם תבחרו להשתמש בו תוכלו לבנות את הפרגולה שלכם בעצמכם ללא בעיות מיוחדות. תמריץ נוסף לבחירה בעץ אורן הוא מחירו הנוח יחסית.

פרגולה מעץ אורן תתאפיין במראה טבעי, ולא תהיה כנטע זר בגינה שלכם. המראה הטבעי מתקבל הודות ל"עיניים" שבלוחות האורן. טקסטורה ייחודית זו מתבלטת על רקע חומרי הגלם החליפיים לבניית פרגולות עץ, המתאפיינים בטקסטורה אחידה.

מאפייני עץ אורן עבור פרגולה

ניתן לרכוש עץ אורן לא מחוטא, אין חובה לחטא את העץ, כיוון שהוא לא נמצא במקום קרוב עם מזיקי קרקע. במידה ותרצו עץמחוטא, הלוחות שתרכשו יהיו בצבע ירקרק, והדבר יהווה עבורכם סימן לכך שהם עברו חיטוי נגד מזיקים . במידה והעץ מחוטא, ייתכן שהוא עדיין ספוג במים של 

 החיטוי, מומלץ להמתין לאחר ההתקנה אפילו חודש, ורק אז לצבוע את העץ. אם מדובר בעץ לא מחוטא, ניתן לצבוע מייד.

הימנעו מצביעת הפרגולה בשלב מוקדם יותר – הדבר עלול לגרום לרטיבות בלוחות העץ.

פרגולת עץ אורן היא הפתרון המושלם למי שמבקש להקים פרגולהיפה ושימושית במחיר סביר וללא צורך בתשלום למתקין מקצועי.

לעמוד פרגולות

 

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
גג רעפים מחיר
רעפים מחיר
בניית גגות רעפים