רעף ספרדי

רעף ספרדי

 

מידע על הרעף הספרדי

 

 

בחברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ תוכלו למצוא רעפי חרס מובחרים ובעיקר ליהנות מהיתרונות של רעף ספרדי. בחירה מוקפדת של רעפים מאפשרת ללקוחות החברה לנצל את כל התכונות המיוחדות של הרעף הספרדי.

 

בזכות רעפי החרש שמשווקים על ידי דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ תוכלו קודם כל לחסוך באנרגיה. החיסכון באנרגיה נובע מבידוד תרמי של הגג ומהאופן שבו תנצלו טוב יותר את פתרונות המיזוג והחימום. האקלים בספרד דומה בהרבה מובנים לזה שמאפיין את ישראל, לכן אין פלא להצלחה של רעפים מן הסוג הזה גם בארץ.

 

מעבר לכך, הרעף הספרדי שמשווק על ידי חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ עדיף על פני גג שטוח ועל פני הבטון גם בגלל החיסכון בעלויות התחזוקה. לצד בידוד מחום וקור ואפשרות להוספת בידוד מצמר או חומר אחר, אין צורך בעלויות תחזוקה על מנת לשמור על המראה המרשים של הגג. כמו כן, היתרון של רעף ספרדי איכותי מבית דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ הוא עמידות גבוהה מפני בלאי ושחיקה.

 

מה הקשר בין רעף ספרדי לבין ניצול החלל הפנוי?

 

בעלי בתים ודירות בישראל יודעים עד כמה חשוב לנצל כל סנטימטר בחלל. רעפי חרס של דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ עמידים לשנים רבות, והחלל הנוצר מתחת לגג משמש כחדר נוסף בבית. העמידות תמנע מכם הוצאות מיותרות, תעלה את ערך הנכס ותבטיח שביעות רצון מלאה מצד כל המעורבים. החרס מיוצר מטבע הדברים מאדמה טבעית ולכן הוא מתאפיין בצבע מושלם ומרקם אחיד. אלו יתרונות שלא תוכלו להשיג עם רעפים אחרים ואין סיבה להמשיך להתלבט.

 

רוצים לשמוע פרטים נוספים על רעף ספרדי? מתלבטים בין רעפי חרס ולא יודעים מאיפה להתחיל? צרו קשר עוד היום עם המומחים של דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ. בואו ליהנות מיתרונות של יופי, אסתטיקה, בידוד, איטום ותחזוקה ולא תרצו לחזור לאחור. חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ משרתת כבר היום אדריכלים, מהנדסים ובעלי מקצוע. הצטרפו בהקדם למשפחת הלקוחות המרוצים ותוכלו לקבל הצעת מחיר מפתיעה בהתאמה אישית.

 

למידע נוסף ולקבלת הצעת מחיר התקשרו עכשיו 1800-314-314

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
רעפים ועצים דוד צדקה
רעפים מחיר
בניית גגות רעפים