​רעף פורטוגזי

רעף פורטוגזי

 

מידע על הרעף הפורטוגזי

 

רעף פורטוגזי מבית חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ יכול לשנות לחלוטין את כל מה שידעתם על גגות. אם עד היום חשבתם שהרעפים לא מתאימים לבתים בישראל בגלל האקלים המקומי, כנראה שלא פגשתם את הדגם הפורטוגזי. רעף מן הסוג הזה מיוצר בדיוק לאזור הים התיכון והעיצוב המיוחד שלו מעניק ערך מוסף לתוצר הסופי.

 

 האיכות המעולה של הרעף הפורטוגזי מבטיחה שלא תתאכזבו מהתוצאה ותוכלו גם להעלות את ערך הנכס. כמו כן, הרעף נפוץ במדינות אירופה שלהן מזג אוויר דומה לישראל ואנחנו בחברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ מתאמצים כדי שגם אתם תצטרפו בהקדם למשפחת הלקוחות המרוצים.

החברה שלנו משווקת רעפים פורטוגזים בשלל גוונים וצבעים. אתם היחידים שמחליטים כיצד הרעף ייראה ומה יהיה מתחתיו. דרכנו תוכלו למשל לנצל את החלל הפנוי שמתחת לגג כדי לבנות חדר נוסף, ובאותה הזדמנות גם לשפר את הבידוד התרמי. רעף פורטוגזי יחסוך בהוצאות החשמל שלכם ויאפשר לשמור על בקרת אקלים אחידה גם בתנאי חום וקור קיצוניים. הרעף עמיד לשנים רבות והוא מומלץ על ידי אדריכלים, קבלני בניין, מהנדסים ואנשי מקצוע.

 

 

איך בוחרים רעף פורטוגזי? 

 

הקטלוג של חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ יאפשר לכם לבחור את הרעף המושלם מבין היצע רחב של אפשרויות. ראשית, אנחנו ממליצים להתייעץ עם נציגי החברה לגבי המידות שמתאימות לגג שלכם. שירותי הייעוץ ניתנים ללא התחייבות ואנחנו משווקים רעפי חרס מכל הסוגים לכל רחבי הארץ. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם המומחים של חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ ולקבל יחס אישי באופן מיידי.

 

שנית, כדאי לבחור צבע של רעף פורטוגזי גם על פי הטעם האישי וגם על פי סגנון העיצוב הקיים בבית. רעפים בגווני אדום בהיר יתאימו לבתים שמעוצבים בסגנון קלאסי, בעוד רעפי חרס בצבע לבן נקי יתאימו לסגנון עיצוב מודרני.

 

בסופו של דבר, רק אתם מחליטים איך ייראו הרעפים הפורטוגזים. אנחנו עומדים לרשותכם בכל מקרה של התלבטות ומתחייבים לעשות הכל על מנת שתהיו מרוצים עד הגג.

 

למידע נוסף ולקבלת הצעת מחיר התקשרו עכשיו 1800-314-314

 

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
רעפים ועצים דוד צדקה
רעפים מחיר
בניית גגות רעפים