​רעפים מחיר

בניה בהתאמה לכל תקציב

 

בעבר בניה של בתים פרטיים נחשבה ליקרה, ולא כל משפחה יכולה הייתה לשאוף להגיע לרכישה של בית פרטי, אולם כיום עם ההתפתחות של טכנולוגיות חדשות ובניה בסוגים שונים עם היצע רחב יותר לקהל הקונים, גם האפשרות לקנות בית פרטי עם גג רעפים מחיר אדום הפך לזמין יותר לקהל.

 

המחירים שהפכו לזולים יותר ועם זאת עומדים בתקנים המחמירים יחד עם השאיפה לבנות עבור הלקוח את הבית שעליו חלם מבלי לחרוג מתקציב שנקבע מראש, הם אלו המאפשרים לא רק לגור בבית שתמיד חלמתם עליו אלא אולי גם לשפץ ולשדרג את הבית הקיים שלכם.

 

דינמיות בתחום הבניה והרעפים

 

משפחות רבות בוחרות כיום לערוך שיפוצים במבנה הקיים בו הם גרים, מאשר להיכנס לכל התהליך הארוך והיקר של מכירת בית וחיפוש אחר נכס חדש לגור בו. היכולת כיום לערוך שיפוצים נרחבים במבנים של בתים יכולה לאפשר גמישות גדולה ודינמיות רבה יותר בתחום הבניה. למשל אם הבית הפרטי שאתם גרים בו הוא בית עם גג רגיל אפשר יהיה לעצב אותו אחרת או אולי לחשוב איך להפוך את שטח הגג לשטח מנוצל יותר אולי לשלב בו מרפסת גדולה, ליצור בו פינות ישיבה, לבנות עליית גג וכיוצא באלו. כיום יש לזכור כי כל שיפוץ כזה לא יהיה בהכרח מלווה במחירים גבוהים מדי או דמיוניים שלא ניתן יהיה לעמוד בהם.

 

רעפים איכות גדולה במחיר קטן

 

בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בתחום הבניה יש להקפיד במיוחד בימים אלו, לבחור חברה קבלנית אמינה ומקצועית, כזו שגם אם תוכל להעניק לכם את המחירים האטרקטיביים ביותר זה לא יבוא על חשבון האיכות של החומרים. ההקפדה על האיכות בתחום הבניה היא הנושא החשוב ביותר בכל שלב של שיפוץ או רכישת בית חדש. בית שנבנה על חומרים זולים מפוקפקים ולא איכותיים, לא רק יהיה בית שלא נעים לגור בו ושסובל מתקלות רבות, אלא זה עלול להיות בית מסוכן לחלוטין למגורים. התפוררות קלה של מבנה בטון, סדקים או שברים לכאורה קטנים בריצוף של שיש ועד לחלודה בצנרת, אלו אינם דברים קטנים של מה בכך, זה עלול להסתיים בסכנת נפשות. בכל הקשור לבנייה אין מתפשרים על איכות, עמידות ומקצועיות בשום שלב. לכן אסור לכם כלקוחות להתפשר על כך בשום שלב, ובחירה בקבלנים או מהנדסים שכבר היו מעורבים בתקלות כאלו בעבר אינה רצינית ועלולה להיות מסובכת ובעייתית. איכות גדולה במחיר קטן בכל הקשור לתהליך החשוב והמורכב של תחום הבנייה הוא חלום שאפשר להגשים אותו, רק יש להקפיד למסור את כל התהליך המורכב הזה לידיים הנאמנות ביותר, לחברה מומחית בתחום הבניה, מקצועית ובעלת ניסיון של שנים רבות יחד עם חוג לקוחות רחב ומרוצה.


הבניה החשובה שמתחילה מהגג


בבניית גגות רעפים יש לבדוק כמה פרמטרים חשובים שאין להתפשר עליהם בשום שלב. למשל את הנושא של חומרי הבידוד עם הנחת הרעפים, כי כידוע רעפים אינם יכולים לבודד הרמטית, ומרכיבים אותם בצורה קפדנית עם חשיבות לכל חלק בגג, כך שאפילו במצב בו סנטימטר אחד חשוף בגג בגלל הדבקה שהיא לא הרמטית או סטנדרטית של הרעפים, עלולה להיווצר נזילה חמורה שיכולה להופיע בעיקר בכל תחילת חורף עם הגשם הראשון, וכן עלולה להתפתח וליצור נזקים גדולים יותר בכל הבית כולו.


לבחור במקצועיות ובאמינות

 


חומרי בידוד שונים שמיועדים לגגות רעפים מאפשרים למבנה להתקיים ככל מבנה מרהיב ביופיו ואיכותי אחר. חומרי הבידוד יכולים להיות עם אלומיניום או עם חומרים איכותיים אחרים, והם בהחלט יאטמו לחלוטין כל חדירה של מים למשל בימים גשומים, וכך לא יוצר מצב של נוזלים שחודרים אפילו בצורה מועטה העלולה ליצור עובש וריקבון בכל חלקי הבית. במצבים אלו של האיטום החלקי או לא מקצועי עלולים להיווצר גם סכנות, בעיות בטיחות וסביבת מגורים לא בטוחה ובלתי יציבה.  לכן יש לבחור במקצועיות ובאמינות, ורק חברה המקפידה על כל שלב בבניה מתכנון השלד הבסיסי ועד להרכבת הגג צריכה להיות תחת עיניהם הפקוחות של אנשי המקצוע והאדריכלים המובילים בתחום הבניה. מחירי גגות רעפים מחיר אינם יקרים אך עם זאת לא יכולים להיות מחומרים שאינם איכותיים מספיק. גגות רעפים היוצרים אטימות מוחלטת, היא גם לא מומלצת ממש, כיוון שלא נוצרים פתחי אוורור, ויוצרים אטימות שאינה פוגמת ביכולת לאוורר את הבית. תמיד עדיף להשתמש בחומרים איכותיים גם אם הם מעט יקרים ולא לבחור בחברה שתתן לכם מחיר זול ועם סיכונים לנזקים עתידיים שיעלו יקר יותר. 


לאפשרויות בניה רבות


עם אפשרויות הבניה שכיום הפכו למגוונות ביותר, גם טווח המחירים שונה מאד, אם נרצה בניה המשלבת עץ למשל, בניה שהופכת להיות אופנתית ומשלבת איכות, זה בוודאי יהיה זול יותר מבניה שהיא מבטון או מאבן. בניה הכוללת בידוד מסיבי מקור, חום או רעשים תהיה יקרה יותר מאשר בניה  שאינה כוללת נושאים אלו ועוד. גם בבחירה של חיפויים לגגות או סביב המבנה, סוגים שונים של אריחי גגות מאפשרים גם טווח מחירים שונה וכן דוגמאות רבות. אולם בכל שלב אין להתפשר מבחינת המחיר על אמצעי בטיחות או איטום שהם שיקול ראשוני ומשמעותי בבניית גגות.

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
גג רעפים מחיר
רעפים מחיר
רעפים מחיר