רעפים ספרדים

רעפים ספרדים

 

מידע על הרעפים הספרדים

 

רעף ספרדי הוא הפתרון המומלץ לקירוי בתים פרטיים. אנחנו בחברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ משרתים כבר שנים רבות לקוחות מכל קצוות הקשת הפרטית והמקצועית, אבל הגיע הזמן שגם אתם תיהנו מהיתרונות של הרעפים הכי טובים בעולם. הבחירה שלנו ברעפים ספרדים התבצעה רק לאחר סיור ארוך במדינות המובילות באירופה ובארצות הברית. במסגרת הסיור גילינו את הערך המוסף של הרעף הספרדי והחלטנו לייבא אותו לארץ לטובת קהל הלקוחות והציבור הרחב.

 

רעפים ספרדים ישפרו משמעותית את הבידוד התרמי בגג שלכם. המשמעות היא חיסכון מיידי בהוצאות על קירור וחימום והיעדר צורך בהפעלה מיותרת של מכשירי חשמל בזבזניים. הרעף הספרדי עומד בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות, הוא מיוצר מחומרים טבעיים בלבד והוא מתאפיין במרקם אחיד וצבע מרהיב.

 

הרעפים גם חוסכים לכם בהוצאות בטווח הארוך. בניגוד לגגות שטוחים או גגות בטון, הרעף לא דורש שום סוג של תחזוקה. אתם לא צריכים לעלות לגג כדי לטפל בתקלות, לסכן את עצמכם על מנת למנוע נזילות או להכין את הגג באופן מיוחד לחורף ולקיץ. אנחנו בחברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ נשמח לענות על כל השאלות הקשות ולעמוד לרשותכם בכל מקרה של דילמה או התלבטות.

 

למה להזמין דרכנו רעפים ספרדים?

 

 מתלבטים בין פתרונות לקירוי הגג? רוצים לשפץ את הבית אבל לא יודעים מאיפה להתחיל? מעוניינים לבנות בית חדש ולהתייעץ עם מומחים לרעפים? הגעתם למקום הנכון. כדאי להזמין דרכנו רעפים ספרדים ולנצל היטב את החלל הקיים. אנחנו נבנה את הרעפים בצורה מדויקת ונאפשר לכם להוסיף חדר מתחת לגג עצמו. את התוספת תוכלו לנצל בהמשך לטובת חדרי הילדים, האורחים או אירוח.

 

רק אתם מחליטים איך ייראו הרעפים ומה יהיה הצבע שלהם בהשוואה לשאר הגוונים של הבית. אצלנו תמצאו היצע רחב של רעפים ספרדים ותוכלו לבחור אותם גם על פי המפרט הטכני. היכנסו כבר עכשיו לאתר הרשמי של דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ ובואו להתרשם מהאפשרויות. בררו מולנו על צבעים, גודל, משקל וכמות במ"ר וצרו קשר לקבלת הצעת מחיר.

 

למידע נוסף ולקבלת הצעת מחיר התקשרו עכשיו 1800-314-314

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
רעפים ועצים דוד צדקה
רעפים מחיר
בניית גגות רעפים