רעפים פורטוגזים

 

סוגי רעפים פורטוגזים

 

חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ שמחה להציע לכם רעפים פורטוגזים במחירים הוגנים ומשתלמים. איתנו תוכלו לנצל את כל היתרונות של רעפי החרס הטובים בעולם. בואו להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים ולא תתחרטו.

 

יש לנו ניסיון של עשרות שנים בשיווק רעפי חרס ללקוחות פרטיים ואנשי מקצוע בכל רחבי הארץ. אנחנו מציבים רף גבוה בכל הנוגע לבחירת רעפי חרס, הרכבה ואחריות. איתנו תוכלו לראות מקרוב את ההבדלים בין רעפים פורטוגזים ולהתאים אותם לסגנון העיצוב הקיים והטעם האישי.

 

הרעפים הפורטוגזים שמיובאים על ידי חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ עומדים בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות. הם מיוצרים על ידי החברות המובילות בעולם ועל בסיס אדמה טבעית בלבד. האדמה מספקת לרעפים את הצבע המושלם והמרקם המחמיא ומבליטה את הייחודיות שלהם בהשוואה לגגות שטוחים וגגות בטון.

 

למה לבחור רעפים פורטוגזים?

 

יש מספיק סיבות טובות לבחור ברעפים הפורטוגזים של חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ. ראשית, הרעפים מיוצרים מלכתחילה בהתאמה למזג האוויר הים תיכוני. כתוצאה מכך, הם מספקים בידוד תרמי מושלם מחום וקור. בעזרת הרעפים ניתן לחסוך בהוצאות אנרגיה ולנצל היטב את פתרונות החימום והקירור. ניתן גם להוסיף צמר או חומרים אחרים על מנת לשדרג את הבידוד הקיים וליהנות ממנו לאורך שנים.

 

שנית, כדאי לבחור רעפים פורטוגזים של חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ בגלל החיסכון בעלויות תחזוקה. אם עד היום נאלצתם לבזבז זמן וכסף על סיוד וזיפות גגות, הגיע הזמן שתתקדמו למאה ה-21. בואו לרכז את כל היתרונות של רעפי חרס פורטוגזים ולהעלות את ערך הנכס בעשרות אחוזים.

 

חוץ מזה, התייעצות עם המומחים של דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ תאפשר לכם לנצל את החלל שנוצר מתחת לגג כדי לבנות חדר נוסף. החדר יכול לשמש כאחסון לפריטים שלא נמצאים בשימוש, לעבור הסבה לחדר ילדים או פשוט להגדיל את החלל הפנוי בבית. אדריכלים ומהנדסים מתייעצים איתנו לגבי פתרונות מן הסוג הזה כבר שנים רבות ועכשיו גם לכם מגיע לנצל את התכונות של רעפים פורטוגזים מובחרים. 

 

למידע נוסף אודות רעף פורטוגזי ולקבלת הצעת מחיר התקשרו עכשיו 1800-314-314

רעפים פורטוגזים
גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
רעפים ועצים דוד צדקה
רעפים מחיר
בניית גגות רעפים