רעפים צבעוניים

סוגי רעפים צבעוניים

 

הצבע של הרעפים משפיע ישירות על האסתטיקה של הבית. רעפים צבעוניים למשל מעלים את ערך הנכס ולכן נחשבים השקעה משתלמת לטווח ארוך. מעבר לכך, הצבעים המיוחדים לא באים על חשבון העמידות של הרעפים.

 

כל הרעפים שמשווקים על ידי חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ עוברים תהליך מוקפד של בקרת איכות. הם נרכשים מחברות מובילות בספרד וגם נמצאים תחת פיקוח של אנשי מקצוע בארץ. אנחנו צובעים את הרעפים עוד לפני השריפה בתנור, מה שמבטיח מרקם אחיד וייחודי.

 

מי שמתלבט בין רעפים צבעוניים יכול לפנות אלינו ולהתרשם מקטלוג עשיר ומגוון. אנחנו מקפידים לייבא לישראל רק את הרעפים המובילים בעולם, ומתחייבים לכך שתהיו מרוצים כבר מהרגע הראשון. בואו לתאם מולנו פגישת היכרות ולקבת הצעת מחיר מסודרת.

 

למה לבחור רעפי חרס צבעוניים?

 

יש הרבה סיבות לבחור ברעפי חרס צבעוניים על פני גגות שטוחים או גגות בטון. ראשית, רעפי החרס שמשווקים על ידי חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ מספקים בידוד מחום ומקור. הם מוכיחים את עצמם בתנאי מזג אוויר קיצוניים ומסייעים לחסוך בהוצאות אנרגיה. הרעפים הצבעוניים משווקים על ידי החברה כל רחבי הארץ ובמשפחת הלקוחות שלנו ניתן למצוא אדריכלים, קבלנים, בעלי מקצוע וכמובן אנשים פרטיים.

 

שנית, רעפים צבעוניים כאמור עמידים לשנים רבות אך הם בעיקר חוסכים בעלויות תחזוקה. אין צורך בשום סוג של סיוד או זיפות על מנת לשמור עליהם תקינים. גם במקרה של נזילה או בעיות איטום אפשר להחליף רק את הרעפים התקולים, על מנת לחזור במהירות לשגרה ולשפר את הבידוד התרמי והאקוסטי באופן מיידי.

 

הרעפים הצבעוניים מבית חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ יאפשרו לכם לנצל את החלל שנוצר מתחת לגג כדי לבנות חדר נוסף. אין לכם מספיק מקום בבית ואתם רוצים לסדר מחדש את החדרים? מעוניינים להשתמש בשטח שמתחת לגג כפתרון אחסון לציוד, בגדים ומכשירי חשמל? בשביל זה אנחנו כאן: צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ותקבלו עוד היום הצעת מחיר מסודרת על רעפים צבעוניים ברמה הגבוהה ביותר בארץ. 

 

למידע נוסף ולקבלת הצעת מחיר התקשרו עכשיו 1800-314-314

רעפים צבעוניים
גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
רעפים ועצים דוד צדקה
רעפים מחיר
בניית גגות רעפים