רעפים שטוחים

רעפים שטוחים

רעף שטוח – סוד הקסם

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מרעפים מרשימים בסגנון קצת שונה, סגנון הייטקיסטי נקי של הניו אייג', הגיע הזמן להכיר את כל הדברים החשובים אודות רעפים שטוחים ועוד..

 

בוחרים בגג רעפים – יתרונות רבים

היתרונות של גגות רעפים רבים, ביניהם העובדה שהם פחות מושפעים מכל הקשור אל רטיבות ונזילות ולא צריך לאטום אותם כמו גגות שאינם עשויים מרעפים. אחד הדברים החשובים ביותר בגגות רעפים הוא השיפוע של גגות אלו. שיפוע נמוך מדי יכול להוביל לסכנת חדירת מים ולאחר מכן אותה רטיבות ממנה יש להימנע. רוב הקבלנים תומכים בכך שהשיפוע הכי קיצוני בגג יהיה בין 30-35 אחוזי שיפוע.

 

גג רעפים שטוחים – על מה מדובר?

יש גגות אשר עשוים מרעפי בטון דחוס המוצעים במגוון צבעים ויש גגות אשר עשויים מאותם רעפים העשויים מחרס.  נכון להיום כל אחד יכול להחליט האם הם מעוניין בגג רעפים מבטון בסגנון שטוח או גג רעפים גליים. היתרונות של הרעפים מבטון הם ההיצע הגדול של אפשרויות העיצוב שלהם ועצם העובדה שיש אפשרות לבנות גג באחוזי שיפוע קטנים. החסרונות של רוב רעפי הבטון הם שרעפים אלו פחות עמידים מרעפי חרס ומשום שמדובר על צביעה בתנור, הצביעה יכולה להתקלף ברבות השנים. העדיפות של הרוב היא לגגות רעפי חרס שטוחים.

 

רעפים שטוחים המתאימים לביתכם

אחד מסוגי אותם אשר מוסיפים יופי וייחוד לבתים הוא הרעף הפורטוגזי. כאן מדובר על רעפי חרס  אשר מיוצרים על בסיס אדמה אשר מספקת להם את הצבע החום אדמדם הנהדר וזאת בהשוואה לאותם מבטון אשר עוברים תהליך של צביעה בתנור.  רעפים אלו מותאמים למזג האוויר בישראל ומספקים את הבידוד התרמי הרצוי גם מפני חום וגם מפני קור. בשנים האחרונות מצליחים לכבוש קהל אליטיסטי אשר מעוניין בעיצוב מיוחד של ביתו. שכן, רעפים אלו מספקת נראות חדשנית ויוקרתית לגג של הבית. 

 

הרעפים השטוחים – רק למקצוענים

אם גם אתם מתעניינים בכל הקשור אל רעפים שטוחים, חובה עלינו לומר לכם שהתוצאה מרהיבה והתחזוקה אינה יקרה, אך הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שגג רעפים שטוח אכן מתאים לביתכם ואם כן, לאתר את אותם אנשי מקצוע מומחים בתחום הרעפים וזאת על מנת שאלו יבטיחו לכם תכנון ובניית גג רעפים יציב ובטיחותי אל מול איתני הטבע וטמפרטורות משתנות. בנוסף, תמיד חשוב לוודא שהמומחים בהתקנת רעפים שטוחים אכן וידאו שהרעפים יציבים ועמידים מפני חדירה של רטיבות. בהצלחה!

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
גג רעפים מחיר
רעפים מחיר
רעפים מחיר