רעפים​

רעפים
רעפים לגג

סוגי רעפים

 

חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ מציעה גם לכם לגלות את הסוד מאחורי הרעפים. הפתרון הכי טוב לבניית גגות מגיע לישראל, והפעם הוא מציג עוד שורה ארוכה של יתרונות מפתיעים.

 

אנחנו בחברה מקפידים על ייבוא רעפים ספרדיים וכך מרשים לעצמנו להעניק אחריות על הצבע והתוצאה.

 

כמו כן, היתרון שלנו על פני המתחרים הוא ניסיון של שנים רבות. בעלי המקצוע של חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ יודעים לקרוא היטב את המפה ולהציב את האינטרס של הלקוח בראש סדר העדיפויות.

 

בצורה כזו אנו משלבים בין רעיונות תיאורטיים וטיפים מעשיים ומלווים את הלקוח מהרגע הראשון ועד הייעוץ השוטף והטיפול בתקלות.

 

היתרונות של רעפי חרס

 

עם חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ תוכלו לשלב את כל היתרונות של רעפי חרס תחת קורת גג אחת, תרתי משמע.

 

הרעפים שלנו יחסכו לכם באנרגיה כי הם ישפרו את הבידוד התרמי.

 

בזכות הרעפים תוכלו לנצל טוב יותר את מערכות המיזוג והחימום, למנוע הפרשי טמפרטורות גם בקומות העליונות ולשמור על ערך הנכס לאורך זמן.

 

חוץ מזה, הם יחסכו לכם בעלויות תחזוקה כי אין צורך בשום סוג של תפעול כדי להגן עליהם. בניגוד לגגות שטוחים, הם לא דורשים זיפות וסיוד והעמידות שלהם נובעת משימוש בחומרי גלם משובחים וטבעיים.

 

החרס עצמו גם מיוצר מאדמת חרסית טבעית, מה שמספק ערך מוסף בדמות צבע מושלם ומרקם אחיד.

 

התאמת סוג הרעף לגג

 

נציגי חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ מתחייבים להתאים את הרעפים לגג ולמסגרת התקציב שלכם. בואו ליהנות מהיתרונות של רעפי חרס בלי לשבור את מסגרת התקציב.

 

העניקו לבית שלכם מראה ייחודי ושלבו בצורה אלגנטית בין אסתטיקה, עמידות ופונקציונאליות.

 

מלבד הבידוד והחיסכון בעלויות תחזוקה, רעפי חרס מבית דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ יאפשרו לכם לנצל את החלל שנוצר מתחת לגג כדי לבנות חדר נוסף.

 

אפשר לבצע התאמה אדריכלית כזו בכל רגע נתון ולהתייעץ איתנו כדי לקבל פרטים נוספים. אל תחכו שיהיה מאוחר מדי והצטרפו עוד היום לרשימת הלקוחות המרוצים של החברה.

 

רעפים חשיבות בניית הגג

 

לבניית הגג חשיבות גדולה, ובבניית גגות רעפים יש לבדוק פרמטרים חשובים שאין להתפשר עליהם.

 

למשל את הנושא של חומרי הבידוד עם הנחת הרעפים, כי כידוע רעפים אינם יכולים לבודד הרמטית, ומרכיבים אותם בצורה קפדנית, כך שאפילו במצב בו סנטימטר אחד חשוף בגג בגלל הדבקה שהיא לא מקצועית, עלולה להיווצר נזילה חמורה שיכולה להופיע בעיקר בכל תחילת חורף עם הגשם הראשון, וכן עלולה להתפתח וליצור נזקים גדולים יותר בכל הבית.

 

גג רעפים לבחור חברה מקצועית 

 

חומרי בידוד שונים שמיועדים לגגות רעפים מאפשרים למבנה להתקיים ככל מבנה מרהיב ביופיו ואיכותי אחר.

 

חומרי הבידוד יכולים להיות עם אלומיניום או עם חומרים איכותיים אחרים, והם בהחלט יאטמו לחלוטין כל חדירה של מים למשל בימים גשומים, וכך לא יוצר מצב של נוזלים שחודרים אפילו מעט בצורה העלולה ליצור ריקבון בכל חלקי הבית.

 

במצבים אלו של האיטום החלקי או לא מקצועי עלולים להיווצר גם סכנות, בעיות בטיחות וסביבת מגורים בלתי יציבה.  לכן יש לבחור במקצועיות ובאמינות, ורק חברה המקפידה על כל שלב בבניה עד להרכבת הגג צריכה להיות תחת עיניהם הפקוחות של אנשי המקצוע המובילים בתחום.

 

מחירי גגות רעפים אינם יקרים אך עם זאת לא יכולים להיות מחומרים שאינם איכותיים מספיק. גגות רעפים היוצרים אטימות מוחלטת, היא גם לא מומלצת ממש, כיוון שלא נוצר אוורור, ויוצרים אטימות שאינה פוגמת ביכולת לאוורר את הבית.

 

תמיד עדיף להשתמש בחומרים איכותיים גם אם הם מעט יקרים ולא לבחור בחברה זולה עם סיכונים לנזקים עתידיים. 

 

בניית גג רעפים מגוון של אפשרויות חיפוי

 

אפשרויות הבניה כיום הפכו למגוונות ביותר, ולכן גם טווח המחירים נוח מאד ויכול להיות שונה מאד, אם נרצה בניה המשלבת עץ למשל, בניה שהופכת להיות אופנתית ומשלבת איכות, זה בוודאי יהיה זול יותר מבניה שהיא מבטון או מאבן.

 

בניה הכוללת בידוד מסיבי מקור, חום או רעשים תהיה יקרה יותר מאשר בניה ללא נושא זה. כך גם סוגים שונים של אריחי גגות מאפשרים גם טווח מחירים שונה וכן דוגמאות רבות.

 

אולם בכל שלב אין להתפשר מבחינת המחיר על אמצעי בטיחות או איטום שהם שיקול ראשוני ומשמעותי בבניית גגות.

 

>> למאמר בנושא בניית גגות רעפים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

רעפים לחיפוי גג

 

ישראל היא מדינה חמה, שטופת שמש ברוב ימות השנה. לכן בחירת הגג דורשת בידוד מפני החום ושמירה על טמפרטורה נעימה. גג שטוח וגג רעפים נחשבים לפופולאריים בישראל. לא רק בגלל העיצוב והמראה האירופאי הציורי.

 

לרעף חוזק ויכולת בידוד שמאפשרת לו לשמור על טמפרטורה נעימה גם בימים חמים מאד וזה הכרחי במזג האוויר הישראלי. תכונה זו גם מאפשרת לחסוך עלויות של הפעלת מיזוג אוויר.

 

היתרונות של גג רעפים

 

עיצוב- גג רעפים מקנה מראה כפרי מעוצב, הגג משתלב יפה בנוף מגיע במגוון צבעים שניתן להתאים לצבעי העיצוב של הבית ולקבל מראה יפה ומשודרג בקלות רבה.

 

מחיר- בהשוואה לגגות אחרים גג הרעפים נחשב לזול באופן משמעותי. אך לא רק העלות הראשונית זולה גם עלויות התחזוקה פשוטות וזולות.

 

סירקולציה של אוויר- התקנה מקצועית של גג הרעפים מאפשר אוורור של חלל הדירה על ידי יצירת סירקולציה של אוויר. מה שהכרחי ליצור חלל נעים בייחוד בימים חמים.

 

עמידות גבוהה- תודות לטכנולוגיית הייצור של הרעף הוא עמיד מאד בפני נוזלים חום וקור.יצירת מפלסים- אדריכלים שמשתמשים בגגות רעפים יוצרים שיפועים ומפלסים המאפשרים לקבל חללים מעניינים ושטחים נוספים לדירה.

 

סוגי רעפים

 

גגות רעפים בישראל עשויים לרוב מבטון דחוס, את לוחות הרעפים מבטון ניתן לעצב לצורות שונות ולצבוע בתנור.

 

האירופאים מתהדרים ברעפי חרס, המגיעים בצבעם הטבעי, חום אדמדם הם יקרים יותר מבטון והתקנתם מעט יותר מורכבת.

 

רעפים העשויים פלדה- הם הכי פחות שכיחים, אך מתאימים לבניה ירוקה, פשוטים להתקנה ותחזוקה.

 

בכל סוגי הרעפים המחיר נע בין 300-350 ש"ח למטר. הפער ביניהם לא גבוה וניתן לבחור כל סוג שרוצים לפי סוג השיפוע העיצוב והצורך.

 

חשוב לדעת

 

כל גג רעפים שמותקן דורש תכנון הנדסי, הסיבה לכך שהחוק בארץ מגדיר את גג הרעפים כחלק אינטגרלי משלד הבניין. לצורך בנייתו יש להסתייע בקבלן מוסמך שיעמוד על התקנים הנדרשים.

 

השיפוע בגג הרעפים אחראי על סילוק מי הגשמים, התקן קובע מינימום לשיפוע של 35% על מנת שלא יצטברו מים שיעמיסו על הרעפים ויביאו לקריסתם.

 

כל מי שמעוניין במראה אירופאי או פרובנסי מוזמן לשלב רעפים מעל גג ביתו, את הרעפים ניתן להשיג בטכנולוגיות ייצור שונות, בעלי פרופיל שטוח ופרופיל גלי.

 

עם נגיעה מודרנית שתתאים לסגנון העכשווי. כיום כל אחד יכול למצוא את סגנון הרעפים הנכון לו מבחינת נראות צבע וצורה. 

 

 

למידע נוסף ולקבלת הצעת מחיר התקשרו עכשיו 1800-314-314

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
רעפים ועצים דוד צדקה
רעפים מחיר
בניית גגות רעפים