רעפים​

רעפים

 

חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ מציעה גם לכם לגלות את הסוד מאחורי הרעפים. הפתרון הכי טוב לבניית גגות מגיע לישראל, והפעם הוא מציג עוד שורה ארוכה של יתרונות מפתיעים. אנחנו בחברה מקפידים על ייבוא רעפים ספרדיים וכך מרשים לעצמנו להעניק אחריות על הצבע והתוצאה.

 

כמו כן, היתרון שלנו על פני המתחרים הוא ניסיון של שנים רבות. בעלי המקצוע של חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ יודעים לקרוא היטב את המפה ולהציב את האינטרס של הלקוח בראש סדר העדיפויות. בצורה כזו אנו משלבים בין רעיונות תיאורטיים וטיפים מעשיים ומלווים את הלקוח מהרגע הראשון ועד הייעוץ השוטף והטיפול בתקלות.

 

היתרונות של רעפי חרס

 

עם חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ תוכלו לשלב את כל היתרונות של רעפי חרס תחת קורת גג אחת, תרתי משמע. הרעפים שלנו יחסכו לכם באנרגיה כי הם ישפרו את הבידוד התרמי. בזכות הרעפים תוכלו לנצל טוב יותר את מערכות המיזוג והחימום, למנוע הפרשי טמפרטורות גם בקומות העליונות ולשמור על ערך הנכס לאורך זמן.

 

חוץ מזה, הם יחסכו לכם בעלויות תחזוקה כי אין צורך בשום סוג של תפעול כדי להגן עליהם. בניגוד לגגות שטוחים, הם לא דורשים זיפות וסיוד והעמידות שלהם נובעת משימוש בחומרי גלם משובחים וטבעיים. החרס עצמו גם מיוצר מאדמת חרסית טבעית, מה שמספק ערך מוסף בדמות צבע מושלם ומרקם אחיד.

 

התאמת סוג הרעף לגג

 

נציגי חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ מתחייבים להתאים את הרעפים לגג ולמסגרת התקציב שלכם. בואו ליהנות מהיתרונות של רעפי חרס בלי לשבור את מסגרת התקציב. העניקו לבית שלכם מראה ייחודי ושלבו בצורה אלגנטית בין אסתטיקה, עמידות ופונקציונאליות.

 

מלבד הבידוד והחיסכון בעלויות תחזוקה, רעפי חרס מבית דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ יאפשרו לכם לנצל את החלל שנוצר מתחת לגג כדי לבנות חדר נוסף. אפשר לבצע התאמה אדריכלית כזו בכל רגע נתון ולהתייעץ איתנו כדי לקבל פרטים נוספים. אל תחכו שיהיה מאוחר מדי והצטרפו עוד היום לרשימת הלקוחות המרוצים של החברה.

 

למידע נוסף ולקבלת הצעת מחיר התקשרו עכשיו 1800-314-314

 

 

tzadka@roof.co.il​

גג רעפים כפרי

1800-314-314

רעפים מחיר
גג רעפים מחיר