העיצובים הופכים מרהיבים 

 

שילוב של הרעפים השטוחים בבניית בית פרטי ללא ספק יוכל להעניק לבית שלכם עיצוב חדשני, מרגש ומרהיב יותר. הטיפול בחיפוי של גגות רעפים שטוחים דורש מיומנות מקצועית רבה, רעפים שטוחים מורכבים על הגגות בצורה אחרת וכן נדרשים לאיטום מיוחד ולטיפול מקצועי ייחודי.

 

רעפים שטוחים להקפיד על הבטיחות

 

גגות של בתים במיוחד כאשר מדובר בגגות רעפים משולבים כחלק מתכנון בסיס שאר הבית. רעפים עשויים מחומרים שונים היוצרים את תחילת המשקל על יסודות הבית, וכן נמצאים במגע חשוף עם הסביבה ועם פגעי מזג האוויר. חשוב בכל עת להקפיד על בניה מקצועית של רעפים שטוחים וכן להקפיד על הבטיחות. מראה הגגות על המבנים יוצר מראה כללי אידיאלי אך דורש גם תחזוקה קפדנית לא מעטה בייחוד כאשר מדובר במעברי עונות.

 

לבחור ברעפים שטוחים

 

בכל יצירת קונסטרוקציה של מבנה ובעיקר כאשר מדובר בתכנון מבנה פרטים עם גגות רעפים שטוחים חשוב להקפיד על התכנון באמצעות אנשי מקצוע מנוסים בלבד. תחום הרעפים השטוחים פופולארי פחות ועם זאת צובר תאוצה ואהדה עקב העיצוב החדשני והיוקרתי שלו. חשוב לזכור שבסופו של דבר מדובר בגג רעפים כאשר כל עומס חריג עליו יכול להשפיע על מבנה הבית כולו וכמובן יכול להיות מסוכן ולא בטיחותי ולכן השיקולים ההנדסיים צריכים להיות מקצועיים ובטיחותיים בכל שלב ושלב בתהליך העבודה. מבנה הבית ובייחוד הגג צריכים להישאר יציבים ובעלי מבנה איתן ובטיחותי מול כל פגע של מזג אוויר, כמו רוחות עזות, גשמים חזקים או מצבים קיצוניים של טמפרטורות חמות וקרות מאד. בית עם גג רעפים באזורים מושלגים צריך יהיה לעמוד תחת עומס משקל של שלג מצטבר ובכלל מול מזג אוויר מושלג תחת טמפרטורות נמוכות ביותר לאורך תקופה. גם אם נדמה שמזג האוויר בישראל נוח רוב ימות השנה, אך אין זה נכון כלל  ביחס להשפעה על אריחי גגות, כיוון שהאריחים העדינים צריכים להיות מאד יציבים וחזקים גם ביום של טפטוף גשמים קל או בחודשים ארוכים של שרב ושמש יוקדת, הם תמיד צריכים להיות עמידים ובעיקר לא לאפשר חדירה של גשם, רטיבות בלתי רצויה או חום קיצוני אל תוך הבית. חשוב גם להקפיד על תווי תקן שנקבעו על פי הנדרש, כמו גם על בניה נכונה בכל שלב שתיצור חיפוי מקצועי ואיכותי עם בידוד לכל מצב של נזק מפגעי מזג האוויר לאורך זמן.​

רעפים שטוחים

רעפים שטוחים
גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
רעפים ועצים דוד צדקה
רעפים מחיר
בניית גגות רעפים