דוד צדקה רעפים מחרס

 

המאפיינים של רעפי חרס הופכים אותם לפתרון המועדף על בעלי בתים צמודי קרקע. רעפי חרס מבודדים מחום וקור וכך חוסכים באנרגיה. הם מושלמים למזג האוויר בישראל וניתן להשתמש בהם בכל חלקי הארץ. אנחנו בחברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ בוחרים רעפים ספרדים על מנת לענות על צרכי הלקוחות, ולרשותנו מגוון עצום של רעפי החרס בכל הצבעים. חוץ מזה, כל אחד מהנציגים שלנו יכול להרכיב עבורכם הצעת מחיר משתלמת בהתאם למסגרת התקציב שתגדירו מראש.

 

הרעפים מחרס מאפשרים בידוד נוסף בצמר או בחומר אחר. אנחנו מרכזים את כל שירותי בניית הרעפים תחת קורת גג אחת, אך מזמינים אתכם להתרשם מהפתרונות החדשים. לאורך השנים צברנו ניסיון משמעותי במתן מענה לצרכי אדריכלים, מהנדסים, קבלנים וכמובן בעלי בתים פרטיים. המטרה שלנו היא לסייע לכם לנצל את היתרונות של הרעפים מחרס וליהנות מהם לאורך שנים.

 

כמו כן, רק עם חברה אמינה, גדולה ומוכרת כמו שלנו תוכלו להבטיח שימוש ברעפי חרס עמידים. הרעפים שלנו יחסכו לכם עלויות תחזוקה וימנעו את הצורך בזיפות או סיוד. במקרה של נזילה או בעיות איטום נשמח לעמוד לרשותכם עם החלפת רעף ספציפי או שבור בלבד. בנוסף, הרעפים שמשווקים על ידי חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ עמידים לשנים רבות.

 

איך בוחרים רעפי חרס לבית?

 

רעפי החרס של חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ נבחרים בקפידה. החרס עצמו מיוצר מאדמה חרסית טבעית, והמשמעות היא צבע מושלם ומרקם אחיד לכל סוגי הרעפים. במקביל, אנחנו מעדיפים לצבוע את החרס לפני הצביעה בתנור. שריפה בטמפרטורה של 900 מעלות תאפשר לצבע לחדור היטב לתוך הרעף ולשמור על ברק קלאסי גם אחרי שנים ארוכות של שמש, גשם ורוחות.

 

בחירת רעפי חרס לבית הפרטי מחייבת התייחסות לשיקולים כמו עמידות, מחיר, אסתטיקה ואיטום. בחירה נכונה של רעפים תמנע הוצאות מיותרות ותעזור לכם לשמור על ערך הנכס. בואו להתייעץ עם נציגי חברת דוד צדקה שיווק רעפים בע"מ ולהצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים. בחרו את הרעפים שמתאימים לכם ותוכלו לישון בשקט.

 

למידע נוסף ולקבלת הצעת מחיר התקשרו עכשיו 1800-314-314

​רעפי חרס

רעפי חרס
גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
רעפים ועצים דוד צדקה
רעפים מחיר
בניית גגות רעפים