תיקון גגות רעפים​

מדוע כולם בוחרים גגות רעפים?

 

בימינו, להיות שונה זה מיוחד, זה מעניין ומושך. בין אם מדובר בעולם האופנה, העיצוב, העולם העסקי או עולם הבנייה. לא משנה לאן תביטו- השונה ימשוך את העין ויסקרן אותה יותר מהיתר.

הרצון להיות שונה ולבלוט הוא אחד הגורמים למגמות השונות בענף הבנייה, לשינויים בעיצוב, לתעוזה המאפיינת אדריכלים רבים, וכן לנוף המעניין ממנו אנו נהנים בנסיעה שגרתית ברחבי העיר.

עם זאת, ולמרות הצורך והרצון לשנות ולחדש, נוכל להסכים כי למרבית הבתים שאנו רואים גגות רעפים במבנה ובגוון דומה אם לא זהה. 

מדוע זה כך? הרי שהיינו מצפים לראות חידושים ושינויים בתחום הגגות בעשורים השונים, וכאלה שנוכל להבחין בהם מרחוק, שכן העיצוב הוא הדבר הראשון בו אנו מבחינים.

לשאלה זו ישנה תשובה פשוטה- אין צורך למצוא פיתרון למשהו שעובד, ועובד טוב. מה הכוונה בכך? 

ובכן, הסיבה שגם כיום, בשנת 2020 אנו משתמשים ברעפי חרס בבניית בתים, היא שהם האופציה הבטוחה, האיכותית והטובה ביותר עבור הבית שלנו- ורבים יוסיפו גם הם גם היפים והנעימים ביותר לעין מבין החלופות.

רעפי חרס עשויים באופן המעניק להם עמידות-  בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים וכן בפני לחות ומים. 

כאמור, ישנן חלופות לרעפים העשויים חרס, בדמות לוחות אלומיניום או פח, אך מיותר לציין כי הם אינם מעניקים איטום ובידוד באותו האופן, ולכן פחות יעילים.

יתרון נוסף לגג העשוי רעפי חרס הוא ברגעים בהם ישנו סדק או נזק לאחד או כמה מהרעפים בגג- ניתן להחליף רק את הרעפים הניזוקים, מבלי שניאלץ להחליף את הגג כולו או חלק נרחב ממנו.

בואו אלינו ללמוד על היתרונות, ויחד נוכל להתאים עבורכם את הרעפים הכי נכונים לביתכם.

 

גגות מרעפים- גם עמידים וגם יפים!

 

בונים בית חדש ומחפשים רעיונות לגג מעניין ומיוחד? הגעתם למקום הנכון.

אצלנו תיהנו מבית עסק בעל ניסיון של שישה עשורים בתחום הגגות, עבודה עם מפעלים המייצרים רעפים במקומות רבים בעולם, וייבואם ארצה. עם השנים למדנו מהן האופציות הטובות ביותר עבור לקוחותינו בהיבטים השונים.

במגוון הרחב שאנו מציעים לקחנו בחשבון את התרומה העיצובית של גגות רעפים לבתים, את אלמנטים הבידוד והאיטום, את העמידות ואיכות החומרים. יחד יצרנו עבורכם את המבחר המקצועי והאיכותי ביותר שניתן למצוא.

במקום לסמוך עלינו, בואו אלינו והיווכחו בעצמכם. הצטרפו גם אתם אל קהל הלקוחות המרוצים שלנו ותיהנו מאיכות, יופי ומקצועיות.

 

 

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
גג רעפים מחיר
רעפים מחיר
רעפים מחיר