רעפי חרס

כאשר אנחנו מדברים על רעפים, לרוב יהיו אלו רעפי חרס. זאת משום שברוב רובם של המקרים בוחרים הלקוחות דווקא ברעפים מהסוג הזה וזאת הודות ליתרונות הרבים של רעפי החרס לצד מחירם הנוח.

 

אז ראשית – מהם רעפי חרס?

 

רעפי חרס הם רעפים שעשויים חרס. הרעפים הללו הם הרעפים הכתומים הנפוצים בהרבה מאוד מקומות בארץ.

 

מהן היתרונות של רעפי החרס?

 

* רעפי החרס יוצרים מראה ציורי ונאה לבית – רעפי חרס הם רעפים בעלי צבע כתום עז שאי אפשר לפספס אותם. הרעפים הללו יוצרים מראה נעים של בית מושלם ממש כמו בציורים.

רעפי החרס הם רעפים חזקים מאוד ועמידים לאורך זמן – הרעפים באופן כללי הם מוצר שלא מחזיק מעמד לנצח. אנחנו מכירים את הבתים שבהם חסרים רעפים פה ושם כאשר המראה המושלם שלהם לא שורד לאורך זמן. רעפי החרס ביחס לכל סוג אחר של רעפים הם רעפים מאוד חזקים. הם עמידים באופן מיוחד ואם בחרתם להתקין רעפים מהסוג הזה, סביר להניח שהם ישרתו אתכם לכל החיים. כי רעפי החרס נשארים חזקים ושלמים עד 100 שנה!

ייתכן שכעבור 20 שנה תצטרכו לתקן כמה דברים אך מבחינת החוזק של הרעף, אין חזק ממנו.

 

 

* רעפי החרס לא דוהים – הצבע המדהים של רעפי החרס יישאר כך לאורך זמן. גם אחרי שנים רבות של שימוש וחשיפה תחת השמש הקופחת בקיץ ותחת ממטרים וגשמים בחורף. הצבע של הרעפים הללו הוא חזק ועמיד ויישאר כפי שהוא לכל אורך שנות השימוש.

 

* רעפי החרס הם לא יקרים – המחיר של רעפי החרס הוא לא יקר. בהשוואה לשאר הסוגים של הרעפים הקיימים בשוק מדובר במוצר שהוא ממש זול יחסית ועל כן הוא מבוקש יותר מכל סוג אחר של רעפים.

 

למה כדאי לכם להתקין רעפים?

 

למה בעצם כדאי ללכת על רעפים?

 

רעפים תורמים רבות לבית, הרבה מעבר לנראות שלו. הרעפים למעשה יוצרים שכבת הגנה ואיטום לבית. כך הוא מוגן מפני נזילות כאשר מים לא יחדרו אליו. הוא שומר על הטמפרטורה הקבועה שלו הודות לבידוד שמעניקים הרעפים כך שבפועל לא יהיה צורך בשימוש רב לצורך קירור הבית בקיץ או חימום שלו בחורף.

 

המבנה של הרעפים לצד ארגזי הרוח תורמים רבות לעמידות ולאיכות של הרעפים כאשר אלו אחראיים על איסוף המים מהגג, איסוף השלג ממנו וזרימה שלהם החוצה.

 

חשוב לפנות אל אנשי מקצוע מהתחום הזה של התקנת רעפים על מנת שאפשר יהיה ליהנות ממוצר איכותי ומתאים.

 

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
רעפים ועצים דוד צדקה
רעפים מחיר
בניית גגות רעפים