גגות רעפים מחירים

נדמה שאין ישראלי שלא חולם על בית צמוד קרקע עם גג רעפים אדום וציורי. הגג האדום הוא לא סתם ליופי. הגג האדום הוא גם פרקטי ויעיל. אז איך מגשימים את החלום? איך בוחרים את גג הרעפים המתאים וכמה זה יעלה לכם בסופו של דבר? ננסה לבדוק.

 

למה גג רעפים?

 

גג רעפים הוא גג שהוא עמיד ואטום ועל כן הוא יהיה יעיל מפני נזילות ורטיבות. זה למעשה יחסוך בהוצאות על איטום. הרעפים הם עם קצוות ארוכים ועל כן הם מרחיקים את המים מאזור הבית.

 

גג הרעפים גם משדרג מאוד את הבידוד של המבנה כולו גם בקיץ וגם בחורף. עובדה שתורמת לחיסכון בעלויות המיזוג.

יש לזכור שגג רעפים הוא מוצר חזק שמוכיח עמידות למשך 20 שנה לפחות כך שההשקעה בהחלט משתלמת ושווה.

 

איך בונים את גג הרעפים?

 

ישנן שתי אפשרויות לבניית גג הרעפים. יש את גג הרעפים החשוף המכונה גושני ויש את גג הרעפים אותו אי אפשר לראות מתוך הבית פנימה.

גג רעפים חשוף מחייב שימוש בשלד שיהיה עשוי קורות עץ מלא. בגג שאינו חשוף, יש להניח קודם כל תקרת גבס או תקרה מבטון כאשר על התקרה יונחו קורות העץ או האגדים לצורך חיזוק ומעל לבידוד יהיו הלאטות והרעפים הנבחרים.

מסביב לגג יש ליצור גם ארגזי אוויר וזאת לצורך הרחקת מים מקירות הבית החיצוניים, הרחקת שלג שלא יחסום את פתח הבית ואף לצורך יצירת סירקולציה של אוויר מסביב לגג. ארגזי האוויר מחוברים למרזבים לצורך ניקוז המים.

 

הסוגים של הרעפים

 

קיימים גגות רעפים מחירים ומסוגים שונים. ההבדלים באים לידי ביטוי בהתאם.

 

 

* רעפי חרס – רעפי החרס הם הרעפים הפשוטים והמוכרים לכולנו. מדובר ברעף המומלץ ביותר כיום. הוא לא משנה את צבעו גם לאחר שימוש רב שנים והוא יוצר את המראה הטבעי והחביב. רעפי החרס מסוגלים לשרוד עד 100 שנה!

 

* רעפי בטון – רעפים שעשויים בטון. זהו רעף חזק מאוד אך אורך חייו של הרעף הוא נמוך מרעפי החרס. המחיר נקבע בהתאם לבצע שתבחרו.

 

* רעפים דמויי צפחה – אלו רעפים בעלי עיצוב ייחודי כעין קשקשים של דג. המחיר של רעפים אלו יקרים יותר בגלל היופי שלהם.

 

* רעפי רב רעף – רעפים ארוכים הנראים כל אחד כמספר רעפים קטנים. זהו רעף שעשוי מתכת ומצופה באקריליק וגרגרי קוורץ.

 

ישנם סוגים נוספים וחשוב תמיד להיוועץ באנשי מקצוע כדי להגיע לרעף הנכון.

 

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
רעפים ועצים דוד צדקה
רעפים מחיר
בניית גגות רעפים