רעפים מחיר

איך ילד מצייר בית? לרוב יהיה זה בית עם גג משולש אדום או כתום. 

 

כמה בתים כאלה יש? לא הרבה. במיוחד באזורים העירוניים שם הבתים הם רבי קומות. אך רבים הם הבתים צמודי הקרקע שהם מתהדרים עם גגות אדומים וציוריים.

 

אנחנו כאן על מנת לבדוק רעפים מחיר שהתענוג הזה אמור לעלות לכם.

 

אך לפני הכול חשוב לברר איזה סוג רעפים אתם רוצים לבית? באיזו טכניקה אתם רוצים לבנות אותם וגם, מי יבצע עבורכם את העבודה?

 

ננסה ללמוד מעט את הנושא.

 

איך מרכיבים רעפים?

 

הרעפים יכולים להיות מותקנים בטכניקה חשופה שזה אומר רעפים אותם רואים מתוך פנים הבית והם כמובן יכולים להיבנות מל לגג הבית בלי שיהיה להם קשר ויזואלי עם הבית.

 

ההבדל מבחינת הבנייה של הרעפים היא מאוד משמעותית. כאשר מדובר בהתקנה חשופה של רעפים, הרי שיהיה צורך להתקין קודם כל קורות עץ שיעניקו את כל התמיכה הנדרשת. רק לאחר שיש את הבסיס אפשר יהיה להתקדם הלאה עם ההתקנה של הרעפים.

 

בגג רעפים שלא רואים אותו כלל מתוך הבית, יש צורך קודם כל להתקין תקרה למבנה. זה אומר תקרה עשויה מבטון או כזו שעשויה גבס. על גבי התקרה אפשר יהיה בהמשך לאחר הכנת השטח להתקין את הרעפים.

 

באיזה סוג של רעפים כדאי לבחור?

 

כאשר אנחנו מדברים על סוגים של רעפים אנחנו למעשה מתייחסים לשורה ארוכה של אפשרויות כאשר כל סוג של רעף ייתן מענה שונה. הן מבחינת המראה והתוצאה הסופיים והן מבחינת המחיר של הרעף אותו יהיה עליכם לשלם בסופו של דבר.

 

הסוגים הפופולאריים של הרעפים הם:

 

רעפי חרס – רעפי החרס הם הרעיפים הכי מוכרים וגם הכי מומלצים. מדובר ברעפים יפים, הצבע שלהם חזק והם נשארים כך לאורך ימים ושנים בלי כל שינוי. הרעפים הללו מסוגלים לתת מענה לאורך זמן ואפילו עד מאה שנה. המחיר של הרעפים הללו הוא לא כל כך יקר יחסית ושווה בהחלט ללכת על הסוג הזה של הרעפים.

 

רעפי בטון – רעפי הבטון הם רעפים העשויים בטון. זהו רעף חזק מאוד והוא מסוגל להוכיח עמידות לאורך זמן, אך עדיין פחות מרעפי החרס.

 

רעפים דמויי  צפחה- רעפים אלו הינם יפים ומרהיבים באופן מיוחד. רבים בוחרים אותם רק בגלל המראה הייחודי והמרשים של הרעפים מהסוג הזה.

 

שווה בהחלט להשקיע ברעפים איכותיים וליהנות הודות להם מבית אטום יותר, בית ששומר על הטמפרטורה וגם בית מרשים וציורי שאין דומה לו.

 

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
רעפים ועצים דוד צדקה
רעפים מחיר
בניית גגות רעפים