רעפים שטוחים​

רעף שטוח – סוד הקסםאם גם אתם מעוניינים ליהנות מרעפים מרשימים בסגנון קצת שונה, סגנון הייטקיסטי נקי של הניו אייג', הגיע הזמן להכיר את כל הדברים החשובים אודות רעפים שטוחים ועוד.. בוחרים בגג רעפים – יתרונות רביםהיתרונות של גגות רעפים רבים, ביניהם העובדה שהם פחות מושפעים מכל הקשור אל רטיבות ונזילות ולא צריך לאטום אותם כמו גגות שאינם עשויים מרעפים. אחד הדברים החשובים ביותר בגגות רעפים הוא השיפוע של גגות אלו. שיפוע נמוך מדי יכול להוביל לסכנת חדירת מים ולאחר מכן אותה רטיבות ממנה יש להימנע. רוב הקבלנים תומכים בכך שהשיפוע הכי קיצוני בגג יהיה בין 30-35 אחוזי שיפוע. גג רעפים שטוחים – על מה מדובר?יש גגות רעפים שטוחים אשר עשוים מרעפי בטון דחוס המוצעים במגוון צבעים ויש גגות אשר עשויים מאותם רעפים שטוחים העשויים מחרס.  נכון להיום כל אחד יכול להחליט האם הם מעוניין בגג רעפים מבטון בסגנון שטוח או גג רעפים גליים. היתרונות של הרעפים מבטון הם ההיצע הגדול של אפשרויות העיצוב שלהם ועצם העובדה שיש אפשרות לבנות גג באחוזי שיפוע קטנים. החסרונות של רוב רעפי הבטון הם שרעפים אלו פחות עמידים מרעפי חרס ומשום שמדובר על צביעה בתנור, הצביעה יכולה להתקלף ברבות השנים. העדיפות של הרוב היא לגגות רעפי חרס שטוחים. רעפים שטוחים המתאימים לביתכםאחד מסוגי אותם רעפים שטוחים אשר מוסיפים יופי וייחוד לבתים הוא הרעף הפורטוגזי. כאן מדובר על רעפי חרס  אשר מיוצרים על בסיס אדמה אשר מספקת להם את הצבע החום אדמדם הנהדר וזאת בהשוואה לאותם רעפים שטוחים מבטון אשר עוברים תהליך של צביעה בתנור.  רעפים אלו מותאמים למזג האוויר בישראל ומספקים את הבידוד התרמי הרצוי גם מפני חום וגם מפני קור. בשנים האחרונות רעפים שטוחים מצליחים לכבוש קהל אליטיסטי אשר מעוניין בעיצוב מיוחד של ביתו. שכן, רעפים אלו מספקת נראות חדשנית ויוקרתית לגג של הבית.  הרעפים השטוחים – רק למקצועניםאם גם אתם מתעניינים בכל הקשור אל רעפים שטוחים, חובה עלינו לומר לכם שהתוצאה מרהיבה והתחזוקה אינה יקרה, אך הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שגג רעפים שטוח אכן מתאים לביתכם ואם כן, לאתר את אותם אנשי מקצוע מומחים בתחום רעפים שטוחים וזאת על מנת שאלו יבטיחו לכם תכנון ובניית גג רעפים יציב ובטיחותי אל מול איתני הטבע וטמפרטורות משתנות. בנוסף, תמיד חשוב לוודא שהמומחים בהתקנת רעפים שטוחים אכן וידאו שהרעפים יציבים ועמידים מפני חדירה של רטיבות. בהצלחה!

עלות גג רעפים​

לבקש איכות מרביתהיום לאור המגוון הרחב של גגי רעפים שניתן לשלב בבית פרטי, גם המחירים הפכו לגמישים יותר, אך אין זה אומר שצריך להתפשר על האיכות ולא לבדוק כל נושא, כי איכות החומר חשוב וגם יכולת בידוד הרעפים הוא חשוב וקריטי, ולא ניתן להתפשר על גג רעפים באיכות ירודה, גג שיגרום לנזילת מים, לרעפים לזוז עם הרוח הקלה ביותר וכיוצא באלו. לכן לא ניתן יהיה להתפשר במחירים בכל הקשור לאיכות ולעמידות לאורך זמן ובעיקר מול פגעי מזג האוויר. עלות גגות רעפים  שילוב של מקצועיות עם איכותבבחירת סוגי גגות רעפים, אין להתפשר בשום שלב על תווי התקן גם אם מדובר בעסקה משתלמת ורווחית, יהיה תמיד חשוב להקפיד לבחור באיכות הגבוהה ביותר של גגי רעפים זאת ללא שום קשר לטווח המחירים. את המקצועיות ואת האיכות בבניה יש ליישם בכל שלב של תכנון המבנה, והכרחי יהיה לבדוק בכל שלב שאין שום סיכונים בגג רעפים ליציבות של מבנה או חלקים מן המבנה שיהיו חשופים לאוויר בצורה רבה מדי, יאפשרו חדירה של נוזלים, של תנאי קור או חום קיצוני, חשוב מאד לשלול כל בעיה עתידית שעלולה לפגום באיכות גגות הרעפים. יש להקפיד למשל על יצירת שכבה של בידוד הגגות בטרם מכינים את גג הרעפים, כך עם הקמת המבנה הגג יהיה אטום לחלוטין. חשוב לבדוק כמובן את נושא הבידוד, להחליט על חומרי בידוד איכותיים ביותר. במקרים אחרים נדרשות פעולות של תחזוקה, של תיקונים או החלפה. לכן במקרים אלו השיקולים המקצועיים של הקבלן יהיו חשובים ביותר, ויש לבחור בחברה מקצועית ואמינה בעלת כל הניסיון הנדרש בתחום אספקת החומרים ועד לבנייה עצמה, תמיד יש להקפיד בכל שלב על איכות החומרים.   עלות גג רעפים  טווח מחירים מגווןבמבנה של בית פרטי הכולל גגות רעפים, יש שיקול רב לא רק לאיכות הגג שיש לבנות אותו מחומרים איכותיים במיוחד אלא יש גם שיקול לעלויות הנדרשות לבניה כולל עלויות לא צפויות. המחירים המגוונים יותר יוצרים גמישות בבניית הבתים כך שיהיו איכותיים ועמידים במיוחד. בכל שלב הבניה חייבת להיות איכותית ומקצועית ביותר, ללא פשרות וללא שום תקלות מסוכנות. 

גגות רעפים​

לבחור באיכות גבוההבקניית בית עם גגות רעפים חשוב יהיה לקבל יעוץ מקצוע מלא על מגוון האפשרויות שעומדות לפניכם. חשוב לבחור גם באיכות גבוהה בלבד של אנשי מקצוע טובים ואמינים ביותר, הבחירה הזו קריטית לנושאים כמו איכות הרעפים מול קרינת השמש, זה משפיע למשל על עבודת המזגנים בבית, יוצר חיסכון בחשמל או מפחית את מאמצי המזגן לקירור. באותה המידה גם הבידוד של גג הרעפים יהיה קריטי לחודשי החורף הקרים עם הימים הסוערים של גשמים, רוחות וסופות קשות. לא נרצה להיתקל בדליפה או ברטיבות, ניתן לשלב בגגות גם חלונות שיאטמו בצורה טובה יותר, ומצד שני יאפשרו אוורור טוב יותר של חלל הבית, ובייחוד אם נבנתה עליית גג, החלון יוכל להיות חלק מן הגג, הוא יאוורר את עליית הגג ומצד שני יצור בידוד טוב יותר בחורף. כי הרי לא נוכל לתאר מצב בו בניית הגג לא מקצועית מספיק ולאחר כל גשם וטפטוף קל בחודשי החורף, הלקוח יתעסק במצב לא נעים למשל של חדירת מי גשמים לתוך הבית ולתקרות, או להבחין בתופעה של רטיבות על הקירות, אלו מצבים בלתי נעימים שיש להימנע מהם והם לא יקרו עם אנשי המקצוע הטובים. גג רעפים  עיצוב מרשים בבית הכפרישימוש בגגות רעפים כידוע הוא פופולארי, אהוב ונפוץ אצל לקוחות רבים בכל הקשור לבניה הכפרית, ביצירת סביבה הרמונית ואידיאלית גם אם זה נבנה בלב שכונה עירונית, וזה משדר יוקרה וחופש. בית פרטי נקשר תמיד לשקט ולטבע ולא להמולה של מכוניות. העיצוב המרשים בבניה הכפרית הוא הרבה בזכות שילוב מרהיב ומלבב של גגות רעפים, והם אלו שנותנים למבנה את המראה הייחודי, המושך והפסטורלי שלו.גגות רעפים  מגוון רב של דוגמאותאם בעבר היה מקובל שגגות רעפים עשויים רק מרעפים אדומים, כיום המגוון הרחב של הדוגמאות מאפשר גמישות בתקציב לגגות רעפים מרהיבים במיוחד ומחומרים שונים ומגוונים. ניתן כיום בנוסף לבחור ממגוון גדול יותר של דוגמאות או צבעים בחיפוי. בחירה פחות מקובלת היא גגות רעפים בצבע ירוק למשל, אך כיום גם צבעים חדשים נכנסים בהצלחה לתחום הבניה. רבים בוחרים כיום בצבע אחר ומקורי יותר לחיפוי גג הרעפים שלהם.

גג רעפים מחיר​

תמיד אטרקטיבי לבנות גג רעפיםבבנייה של גג רעפים לנושא המחיר יהיה תמיד שיקול רב, כי בניה כידוע אינה תחום זול אך השילוב של גגות רעפים בבניה הוא תמיד אטרקטיבי. מרגע שלבי התכנון יש להקפיד ולבצע את כל ההחלטות בצורה חכמה ומקצועית ביותר, ואין ספק כי לקבל מחיר טוב על בניית גג רעפים זה חשוב אך לא צריך להוות השיקול הראשוני שלכם, אלא כמובן השאלה מהו איכות החומר ואיכות הרעפים שתבחרו, כמובן שתוכלו גם לבחור רעפים מסוגים שונים, אך מה שחשוב הוא לבחור תמיד אך ורק חומרים חזקים, חדישים ובטיחותיים בעלי כל התקנים הקפדניים ביותר.גגות רעפים מחיר  לתוצאה מרשימה במיוחדלבניית גגות רעפים יש תוצאה מרשימה במיוחד במבנה הבית. לא רק שכולם כיום שואפים לגור בבית פרטי עם גינה צמודה וגג רעפים אדום שמשקיף מלמעלה, אין ספק שזוהי בניה מרשימה ובהחלט מבוקשת על ידי מרבית הלקוחות, אך תכנון של בניית גגות רעפים לבית או במקרים של החלפת גגות, יש להקפיד בראש ובראשונה על האיכות, כי כידוע בנושאים מהותיים ומורכבים שדורשים עבודה עם חומרים כבדי וכן עבודה ממושכת, אין להקל בזה ראש וגם אם אתם מקבלים מחיר אטרקטיבי ביותר, אסור לכם להתפשר בשום שלב על תהליכי הבנייה בנושאים כמו איכות או בטיחות של החומרים.גג רעפים מחיר חשיבות העבודה האמינה והמקצועיתבנושא מורכב כל כך שדורש עבודה ממושכת ומדויקת כמו בניית גגות רעפים, חשוב יהיה להקפיד על בקרת האיכות, כי לא תרצו לקבל גג מתפורר שאינו מחזיק מעמד לאורך זמן, וצריך לזכור שגגות תמיד חשופים לפגעי מזג אוויר קשה, חשופים בקיץ לחום עז ובימות החורף לקור נוראי, כך שהגג צריך תמיד להיות מבודד ולא רק מחופה בחומר שהוא יפה לעין. בנוסף גורמים מזיקים שונים עלולים לחדור מהגגות אל תוך הבית- רטיבות, גשם, עובש או ריקבון. זהו סימן לכך שלא התבצעה פעילות איטום איכותית או שבחרתם בחיפוי זול ובלתי מקצועי, יתכן והבניה לא הייתה מקצועית מספיק וגג הרעפים הורכב בצורה מרושלת ויש להימנע מכך. במקרים אלו הנזקים יכולים להצטבר עם הזמן והם עלולים לפגוע בתקרות ובחלל הבית כולו.

בניית גג רעפים מחיר​

להגשים את החלוםמי לא חולם לגור בתוך נופים של אופק טובל בירוק, עם בתי קרקע מסביב למדשאות או אגמים, בית בלב שטחי חקלאות פתוחים, ועם מראות של חופש וטבע או הרים מרהיבים, אין ספק שרבים חולמים לגור בבית פרטי עם גג רעפים וזה לחלוטין יוצר הרגשה של מרחבים, של יוקרה, טבע ובעיקר חמימות וביתיות. גגות רעפים בבתים פרטיים זהו מראה כידוע של אידיליה והרמוניה כי זה כמו בסרטים או בתמונות של ציירים, מראה נעים ואסטטי של גג רעפים אדום בבית פרטי זהו מראה שלא ניתן להישאר אדיש אליו. זוהי צורת בניה מן המבוקשות ביותר וחלום של כל משפחה או של כל אדריכל, ליצור סביבה כפרית עם בית פרטי.בניית גגות רעפים מחיר במחיר נוח במיוחדאם חושבים שגגות רעפים הם יקרים מדי, האמת היא שההפך הוא הנכון וכיום חיפויים לגגות מגיעים במגוון מחירים נוח, גם החומרים כיום של גגות רעפים הם חומרים איכותיים יותר ומתאימים בקלות לכל תקציב, עיצוב גגות הוא לא רק למרשים אלא גם עומד בהצלחה רבה ולשנים רבות מול נזקי מזג האוויר. אם זה סופת רוחות קשה עם רוחות עזות, וזה יזיז מעט את הרעפים או יעיף כמה מהן, אם זה ימים לוהטים מאד שיכולים לגרום לחומרים להתפורר בחום, בניית גגות צריכה לא רק ליצור מראה כפרי מקסים, שנצבע כולו בצבע מרהיב, אלא גם חומרי הבניה והאיטום, יכולת העמידות של הגגות מול המצבים הקיצוניים האלו לאורך שנים, אלו חשובים בכל תהליך של בניית בתים. לכן לגור בבית פרטי עם גג רעפים יכול להיות חלום שמתגשם, ובעיקר עם הבנייה החכמה והמתקדמת שהשתכללה עם השנים והפכה לאיכותית יותר. בניית גג רעפים מחיר ליצור מראה יוקרתי בניה של בית פרטי הכולל גג רעפים הוא מהעיצובים המבוקשים ביותר, וכיום בוחרים לבנות יותר בתים פרטיים עם גגות רעפים בסביבה כפרית שהיא אידיאלית מאד למגורים, היא הפכה לזולה יותר אך איכותית לא פחות וזוהי בנייה שניתנת לשיווק בקלות רבה יותר כיוון שהיא מסמלת איכות חיים. וכיום ניתן בהחלט לקבל מראה יוקרתי כזה לכל בית פרטי ומבלי לחרוג ממסגרת התקציב. 

...
...
גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
גג רעפים מחיר
רעפים מחיר
רעפים מחיר