גג רעפים

הבחירה בגג רעפים היא אחת הבחירות המוצלחות לכל מבנה. גג הרעפים למעשה תורם רבות למבנה מבחינת העמידות שלו ומפני נזילות ורטיבות כך שזה חוסך את הצורך בביצוע איטום יסודי או לחילופין החלפה של האיטום כפי שעושים בגגות שטוחים.

 

היתרון של גג הרעפים הוא שהוא מרחיק את המים מסביבת הבית וזאת הודות לקצוות הארוכים של הרעפים. הרעפים גם מבודדים את הבית טוב יותר מפני חום או קור קיצוניים הבאים מבחוץ.

 

אם נתבונן על הטווח הארוך, הרי שמסתבר כי גג הרעפים הוא כיום משתלם יותר היות והוא מצליח לשרוד למשך מינימום 20 שנה. כך שגם ההשקעה הראשונית של איטום הגג תהיה זהה לעלות הביצוע של האיטום שנעשה בבית מידי שנה מחדש.

 

כיצד בונים את גג הרעפים?

 

בכל מה שקשור לבנייה של גג רעפים, הרי שיש להיעזר באנשי מקצוע מומחים בתחום על מנת שאלה ייטיבו לתכנן את המבנה בצורה הנכונה ואף יבצעו את העבודה בצורה הנכונה והמקצועית ביותר.

 

בדיקת מהנדס –

 

כדי שהתוצאה אכן תהיה הכי בטוחה לשימוש, חובה לפנות לפני הכול אל מהנדס שיקבע על סמך התוכניות שלכם, האם אכן אין מניעה להתקין את הרעפים הרצויים על גג המבנה.

 

כדי לקבל את אישור המהנדס יש להכין עבורו את כל הפרטים של המבנה כמו גם את הפרטים המרכיבים את סוג הרעפים, התשתיות שלהם וכך גם את אופן היישום שלהם בפועל.

 

המרכיבים של הרעפים

 

בהתקנה של רעפים לבית, לא מדובר רק על הרעפים עצמם. מדובר על הרבה מעבר לזה.

 

לפני שמגיעים בכלל לרעפים יש את השלד אשר עליו עומדים להרכיב את הרעפים. אם מדובר בגג רעפים חשוף (המכונה גושני) הרי שהשלד חייב להיות מסיבי וחזק. אם הגג לא יהיה חשוף, יהיה צורך להתקין קודם כל גג מגבס או מבטון כאשר על זה יניחו את קורות העץ או אגדים למטרות חיזוק כאשר מעל זה יונח הבידוד, הלאטות ועליהם הרעפים הנבחרים.

 

יש גם את ארגזי הרוח שהם חלק מגג הרעפים כאשר המטרה שלהם היא יצירת סירקולציה של אוויר מסביב לגג תוך הרחקה של מים מקירות הבית החיצוניים. את המרזבים מחברים אל ארגזי הרוח.

 

איך בוחרים את הגגן להתקנת גג הרעפים?

 

כשאתם מחפשים גגן לצורך התקנה של גג רעפים, מומלץ שתבררו ותבקשו לראות עבודות קודמות של גגנים במיוחד כאלה שכבר עברו חורף אחד. חשוב לשמוע גם את דעת הלקוחות בדבר טיב ואיכות העבודה.

 

גג רעפים כפרי
רעפים מחיר
רעפים ועצים דוד צדקה
רעפים מחיר
בניית גגות רעפים